سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

 

قرص فلوکساسین
از هر یک میلیون زن آمریکایی یک زن به بیماری التهاب لگن مبتلا است که برای درمان آن از تزریق یا ترکیب داروهای داخل وریدی افلوکساسین می توان استفاده کرد.

این بیماری میتواند عوارض جدی از جمله ناباروری را به همراه داشته باشد.

 

این قرص در ایالات متحده برای طیف وسیعی از مشکلات از جمله : هفونت های دستگاه تناسلی و اداری ، سوزاک و کلامیدیا مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالعات بالینی که انجام شده است نشان داده که طول مدت استفاده از این دارو مدت 10 تا 14 روز اگر استفاده شود امکان عود مجدد عفونت کمتر گزارش شده بود.

 

عوارض جانبی این دارو:

این دارو عوارض جدی ندارد اما شایع ترین عوارض : حالت تهوع،عفونت های قارچی و درد شکم می باشد.
از دلایل التهاب لگن یک عفونت دستگاه تناسلی است که دهانه رحم و لوله های رحم را هم تحت الشعاع قرار میدهد.این عفونت می تواند از چند روز تا چند ماه باشد و عدم درمان منجر به درد مزمن لگن،حاملگی غیر طبیعی و ناباروری را به دنبال داشته باشد .

سایر علائم ممکن است شامل خونریزی بین دوره های قاعدگی ،افزایش یا تغییرات ترشحات واژن ،درد مبهم در حین مقاربت ویا حساسیت به لمس در پائین شکم ،تهوع و استفراغ ، تب و لرز می باشد.

 

منبع:

کلینیک تخصصی پوست و لیزر آلومینا

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: