قبل از ازدواج این متن را بخوانید

ضرورت مشاوره ازدواج

ازدواج یک رابطه متعهدانه جدی است که مشاوره ازدواج در موثر بودن آن می تواند مفید واقع شود. این روزها میزان طلاق به قدری افزایش یافته است که به نظر می­ رسد یک بدفهمی در رابطه با ازدواج وجود دارد. شاید لازم باشد قبل از ازدواج ما یک درک واقعی از خودمان و نیازهایمان داشته باشیم. به همین دلیل است که بایستی در رابطه با مشاوره ازدواج اطلاعات کسب کنیم.

در مشاوره ازدواج شما فرصت این را پیدا می کنید تا در رابطه با موضوعات کسل کننده و دشوار مانند مسائل مالی و موضوعات مهم همچون مهارت­های ارتباطی و چگونگی مدیریت کردن اختلاف نظرها آموزش ببینید.

مشاوره ازدواج

در ابتدای رابطه شما در دوران ماه عسل آن ارتباط به سر می برید. منظور از ماه عسل دوره ای است که از منظر زوجین همه چیز خوب است و زوجین همراه و همدل می باشند. با گذشتن این دوره یکدیگر را بهتر می شناسید و به ناچار تفاوت های فردی شما خودش را نشان می دهد.  کاملاً طبیعی است که افراد با همسرانشان تفاوت هایی دارند اما موضوع اصلی پذیرش این تفاوت ها و نحوه برخورد افراد با این آنها می باشد. ازدواج به یک سطح بالایی از تعهد و فهم دیگری نیاز دارد. بنابراین بسیار ضروری است که زوجین قبل از ازدواج دوره های مهارت­های ارتباطی را بگذرانند.

زمانی که شما با کسی زندگی می­ کنید و هر روز او را می بینید احتمال اختلاف نظر بالا می رود. شما قادر نیستید که از تمامی اختلاف نظرها در آینده جلوگیری کنید اما داشتن جلسات مشاوره ازدواج به شما این امکان را می دهد که موضوعات را بشناسید.

در واقع اگر شما وارد یک رابطه طولانی مدت شوید و از مشکلات بالقوه رابطه آگاه باشید؛ یک گام جلوتر خواهید بود. بنابراین بهتر است که در رابطه با آن اطلاعات کافی را کسب کنید. ضمن آن که شما فرصت این را خواهید داشت که در مقابل مشاور با تجربه در رابطه با موضوعات دشوار صحبت کنید.

آیا تصمیم دارید ازدواج کنید؟ به نظرتان مشاوره ازدواج برایتان مفید نخواهد بود؟

لینک منبع: https://www.psychologytoday.com/us/blog/panic-life/201711/you-get-married-read

 

زهرا بابایی کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی دانشگاه شهید بهشتی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

0 دیدگاه دربارهٔ «قبل از ازدواج این متن را بخوانید»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *