عکس هایی باور نکردنی از جهانی که در آن زندگی می کنیم

1- کهکشانی شبیه کلاه لبه پهن اسپانیولی

عکس  از تلسکوپ فضایی هابل و اسپیتزر

یکی از فوتوژنیک ترین تصاویر در جهان ما کهکشان سومبره است که تقریبا 28 میلیون سال نوری از زمین فاصله دارد.  دانشمندان گمان می برند که این کهکشان احتمالا دارای یک سیاهچاله فوق العاده عظیم در مرکزش می باشد . تصویری که می بینید در واقع ترکیبی از چندین عکس دیگر گرفته شده توسط هر دو تلسکوپ فضایی اسپیتزر و هابل است.

کهکشان

[divider]

2- سحابی مورچه

عکس از تلسکوپ فضایی هابل

این سحابی شبیه بدن یک مورچه است، ولی این  در واقع یک ستاره است که در حال مرگ است . جت گاز پرتاب شده از این سجابی به سمت فضا با سرعت حدود 620 مایل در ثانیه  به سمت ما حرکت می کند. البته نگران نباشید این سحابی در فاصله حدود 8000 سال نوری از زمین قرار گرفته است.

سحابی شبیه مورچه

[divider]

3- سحابی مارپیچ ( چشم خدا )

عکس از تلسکوپ فضایی هابل

این عکس در سال 2003 توسط تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده است، این تصویر از یک ستاره در حال مرگ با فاصله 700 سال نوری از زمین است و یکی از معروف ترین تصاویر اعماق کهکشان در سالهای اخیر بوده است.

چشم خدا

[divider]

4- کهکشان گرداب

عکس از ناسا

یک عکس کلاسیک از اعماق فضا .کهکشان گرداب در واقع با یک دوربین دوچشمی با کیفیت از زمین قابل مشاهده است. اعتقاد بر این است که راه مارپیچی آن به دلیل اختلال گرانشی ناشی از کهکشان های کوتوله در سمت راست بالای تصویر است.

کهکشان گرداب

[divider]

5-سحابی خرچنگ

عکس از تلسکوپ فضایی هابل

حدود یک هزار سال پیش یک ستاره در آسمان شب منفجر شد و این واقعه توسط ستاره شناسان در سراسر جهان ثبت شده است. سوابق نشان می دهد که چینی، عربی، و بومی های آمریکا همه قادر به مشاهده این رویداد در روز روشن بودند.ادامه این واقعه همچنان قابل مشاهده است.

کهکشان

[divider]


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *