علت استفاده از رنگ قرمز در زنان چیست؟

 
 
 
رنگ قرمز در فرهنگ ها و قوم های مختلف دارایمعانی مختلفی است و در فرهنگ چینی ، رنگ قرمز نماد موفقیت است و اعتقاد بر این است که  بدی را دور می کند و به همین دلیل است که در جلوی های شان اغلب از رنگ قرمز استفاده می کنند .
 
در فرهنگ آمریکایی به معنای محرک جنسی  می باشد.
 
در مطالعه  جدیدی توسط محققان در دانشگاه روچستر بررسی هایی بر روی پوشیدن رنگ قرمز در زنان انجام شده است که چگونه این رنگ قرمز توسط جنس مخالف درک میشود و برداشت همسران آنها نیز مورد مطالعه قرار گرفت.
 
 مطالعات قبلی نشان داده اند که درک مردان از دیدن  از رنگ های قرمز توسط یک زن  منجر به ایجاد یک سیگنال پذیرش جنسی است اما تا به حال برداشت زنان از زنان دیگر در مورد پوشیدن لباسهای رنگ  قرمز مورد غفلت قرار گرفته است .
 
 
بانوی قرمز پوش
 
فرهنگ عامه بی تردید یک زن زیبا را با پوشیدن لباسهای رنگ قرمز به تصویر می کشد ، یا با نوعی رنگ آرایش قرمز و شکلات هایی که در مناسبت هایی مانند ولنتاین نیز هدیه داده میشود با رنگ قرمز آراسته شده اند .
 
این مطالعه در بولتن شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شده است و با هدف  در مورد درک زنان  و واکنش نسبت به زن دیگری به رنگ قرمز (نسبت به سایر رنگ) می باشد.
 
 
 
 
یک فرضیه این است که زنان برای داشتن جاذبه  و پذیرش جنسی بیشتر از رنگ قرمز استفاده می کنند.
 
فرضیخ دوم بیانگر آن است که بیانگر وفاداری جنسی است نه فقط جنبه مالی .
 
فرضیه سوم نیز نشان میدهد که در یک رابطه عاشقانه که طرفین به هم متعهد هستند برای محافظت از همسر خود در مقابل زنان دیگر از رنگ قرمز استفاده می کنند.
 
 

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *