Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
شیوع اختلال خواب در کودکان با اختلال بیش فعالی / کمبود توجه - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

شیوع اختلال خواب در کودکان با اختلال بیش فعالی / کمبود توجه

خوابیدن

چندین مطالعه که بر اساس گزارش والدین انجام شده اند فنشان داده اند که شیوع اختلالات خواب در بین کودکان مبتلا به بیش فعالی / کم توجهی بیشتر از گروه کنترل سالم است ،همین طور در مقایسه با سایر اختلالات روانپزشکی و افراد سالم خانواده ،این اختلالات تا حدود 5 برابر بالاتر بود.

با استفاده از حرکت نگار نشان داده شده که کودکان مبتلا به این اختلال تغییرات زیادی در زمان بیداری و طول مدت خواب شبانه در مقایسه با گروه کنترل دارند.

حداقل در یک مطالعه دیده شده است که این افراد میزان آشفتگی شان هنگام خواب بیشتر است و طول مدت کلی زمان خواب در این گروه بیشتر بوده است.

اختلال بیش فعالی / کم توجهی همین طور با خروپف در حین خواب همراه است ،دیده شده است که عادت خروپف در کودکان مبتلا به بیش فعالی / کم توجهی 3 برابر کودکان گروه کنترل می باشد.

مطالعات اخیر نشان داده است که در حقیقت خواب منقطع و گسیخته ،نه کاهش زمان کلی خواب ،ممکن است علل واقعی تغییرات رفتاری روزانه در کودکان باشد.

خیلی از این کودکان چون از دارو استفاده می کنند می تواند دلیلی بر به هم ریختن ریتم خوابشان شود و در هنگام قطع دارو نشان داده شده است که خواب بهتری دارند.

علاوه بر این توصیه میشود خانواده نکات لازم جهت رعایت بهداشت خواب را در کودکشان رعایت کنند.

[divider]

در مرکز مغزواعصاب روان آلومینا تمامی درمانی های روانشناختی ،دارویی و غیر دارویی جهت رفع مشکلات کودکان با اختلال بیش فعالی / کم توجهی انجام می پذیرد.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x