اگر خیانت کنید حتما روزی رسوا خواهید شد!

خیانت زناشویی

داشتن یک رابطه آرام وخوب و پایدار بودن چنین رابطه ای کمی تخیلی است اما نشدنی نیست اما بودن در شرایط سخت را بهتر است درست مدیریت کرد و مهم نحوه پاسخگویی ما است.

وقتی در رابطه هیچ گونه ثباتی وجود ندارد ناخودآگاه به ورطه نابودی کشیده میکشد و حتی ممکن است بر روی کار و فعالیت های دیگر ما نیز تاثیر گذارد وما ممکن است به فعالیت های دیگر از جمله گذراندن زمان با دوستان و …

اما وقتی حس می کنی که تو یه رابطه تنها مانده ای باعث میشه تا به دنبال جلب توجه در دیگران بگردی تا چیزهایی را که در رابطه قبلی از دست داده ای در دیگران دنبال می گردی و این به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد و همین منجر به خیانت های جنسی ،رفتاری و احساسی میشود.

خیانت

وقتی از یک رابطه خارج میشویم و حس می کنیم از شریکمان دور شده ایم لازم ااست بدانیم که نیاز به تایید وتصدیق دیگران داریم وقتی درچنین شرایطی قرار میگیریم چند راهکار وجود دارد تا درست بتوانیم تصمیم گیری کنید:

به احساس شریکتان در رابطه فکر کنید در نظر بگیرید که اگر او متوجه شود چه عکس العملی نشان خواهد داشت.

به آخر کار فکر کنید که این خیانت تا کجا پیش خواهد رفت؟ واگر از خیانت دوری کنید بر چه جنبه هایی از زندگی شما تاثیر خواهد داشت.

نکات مثبت رابطه ای را که داشته اید را مد نظر قرار دهید تا بتوانید راحت تر از خیانت بپرهیزید.

سعی کنید با شریکتان صحبت کنید و اگر مشکلی در رابطه وجود دارد با هم حل وفصل کنید و راه حل مناسبی برای حل مشکلات خود پیدا کنید و اگر نتوانستید بهتر است از مشاورین و

روانشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *