عوارض دیدن پورن | تحلیلی بر زندگی ستاره های پورنوگرافی!

عوارض دیدن پورن

عوارض دیدن پورن چیست؟

در این مقاله می خواهیم به خیلی نکاتی که باید در مورد تماشای پورن بدانید اشاره کنیم. هم چنین به زندگی واقعی برخی از ستاره های پورنوگرافی اشاره می کنیم و به شما نشان خواهیم داد که هیچ چیز، آن طور که به نظر می آید پر زرق و برق و جذاب نیست!

اگر با مشکل اعتیاد به تماشای پورن دست و پنجه نرم می کنید، توصیه می کنیم حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

چرا برخی دختران جوان داوطلبانه به ستاره پورنوگرافی تبدیل می شوند؟

 

سلام دوستان.

تاکنون تا دل بخواهد درباره ی اثرات اعتیاد به فیلم های پ و ر ن بر مغز، تعادل رفتار و زندگی شخصی و اجتماعی بیننده مطالعه شده؛ تعداد تحلیل گران فیلم های طرفدار پ و ر ن، روانشناس و جامعه شناسی که به سراغ ستاره های پورن رفته و از نزدیک اثرات را بر خود بازیگر پورن بررسی کرده اند خیلی کم است.

این متن تفسیری بر فیلم های مستند بیوگرافی ستاره های پ و ر ن می باشد. در لابلای متن، اندرسون، نویسنده و نظریه پرداز غربی، به تحلیل یکی از این فیلم ها پرداخته. جواب سوال فوق را کمی بعد از مقدمه مشاهده کنید.

عوارض دیدن پورن
عوارض دیدن پورن

عوارض دیدن پورن

پشت صحنه ی دنیای تجارت پورن و ستارگان پورنوگرافی

در پشت صحنه ی فیلم های مستهجن، کارتل ها و شرکت های بزرگ تجاری نهفته اند. آن ها تا می توانند مردم را به سوی تجارت سکس ترغیب می کنند تا پول و سود بیشتری به جیب بزنند. یکی از روشهای تبلیغی آن ها، ساخت فیلم های مستند یا بیوگرافی ستارگان پ و ر ن برای مثبت جلوه دادن کل قضیه است. کافیست کمی از مصاحبه ی یک ستاره پ و ر ن را بشنوید و حرکات و اداهای او را ببینید. از اینکه اینقدر راحت داستان ستاره شدن خود را بازگو می کند متعجب می شوید. تمام حرکات او ناخودآگاه حالت جنسی دارد و نوعی مرض و عادت شده. این زن خود صاحب تجارت جنسی ست و شوهرش نیز بازیگر و کارگردان جنسی معروفی می باشد.

او تعریف می کند که چگونه از طریق دوست پسرش متوجه استعداد عالی و هیکل جنسی اش شده و برای ستاره شدن، مسیر زندگی عادی اش را تغییر داده. A.T. حتی با بازیگر همکار و کارگردان فیلمهایش، ازدواج کرده و جالب است که می گوید: “ما هم یک زندگی واقعی و متفاوت در خارج از دنیای پ و ر ن داریم. مردم فکر می کنند تمام زندگی ما پ و ر ن است؛ اما ما هم مثل آدم های دیگر دوست داریم تشکیل زندگی بدهیم؛ منتها از نوع عجیب و غریبش.” البته این خانم خود صاحب تجارت جنسی شده و حرص و طمع مانع از پیشروی کارش نشده!

عوارض دیدن پورن را بیشتر بشناسیم

تخریب تدریجی فرهنگ های اصیل جهانی توسط سرمایه گذاران پورن

تاجران قدرتمند دنیای پورن می دانند تغییر فرهنگ های اصیل و اخلاق گرا با خود پورن به این راحتی نیست. باید از درجات پایین تر و غیرپورن شروع کنند تا به درجات پورن برسند. آن ها دست روی دخترانی از کشورهای رومانی، مجارستان، اتریش و غیره در اروپا و دخترانی از سرتاسر جهان و در این میان خاورمیانه گذاشته اند. هدف اصلیشان تغییر تمام اصالت های قدیم در تمام جهان است، آنهم برای  کسب ثروت بیشتر و استیلا بر جمعیت ها.

چند روش توسط سرمایه گذاران پورنوگرافی برای تغییر فرهنگ های اخلاق گرا

 1. نظریه پردازی (در قالب برخی نظریات پست مدرن …) درباره  نیاز انسان به آزادی و تحقق امیال جنسی و القاء این نظریات به نخبگان دانشگاهی
 2. تعاریف جدید از مفاهیم میل جنسی و نیاز جنسی
 3. تعاریف جدید از حس های آزادی و میل به قدرت
 4. رسانه ها و مجلات خاص نیمه جنسی یا جنسی
 5. فشن شوهای جنسی،اجراهای هنری نیمه جنسی
 6. ساخت فیلم های جذاب، و کمک گرفتن از خواننده ها و هنرپیشه های معروف هالیوود برای جذب هر چه بیشترِ مخاطب: برای مثال، تصاویر سلفیِ هنرپیشه ها و خواننده های زن هالیوود و ستارگان پورن، که با لبخند، روابط دوستانه خود را اعلام می کنند.
 7. القای بی تفاوتی و سکوت در اذهان مردم نسبت به فرهنگ ابتذال
 8. القای قضاوت نکردن درباره ستارگان پ و ر ن و مثبت بودن قضیه پ و ر ن با ساخت مستند…
 9. و غیره.

رابطه ی نزدیک سکس و پورن با الکل و مواد مخدر

 

زنان به طور غریزی از سکس چند نفره بیزارند. شاید زنان جوانی باشند که تا سه، شش و یا حتی یکسال بخواهند ستاره پورن باشند. اما بعد از یکسال همه چیز عوض می شود (بر اساس اعترافات خود ستارگان جنسی). این زنان دیگر از سکس لذتی نمی برند و فقط و به اجبار برای به دست آوردن پول و شهرت کار می کنند .دنیای رمانتیک آن ها خارج از پورن است و هیچ ربطی به آن ندارد.

عوارض دیدن پورن
عوارض دیدن پورن

بیزاری غریزی زن از سکس گروهی را می توان با مواد مخدر به بی تفاوتی تبدیل کرد. به مانند داعش که با قرص های روانگردان از خود بیخود می شود و سرهای بی گناهان را می برد، دنیای پورن نیز دوستی نزدیکی با مخدرها دارد تا بتواند کارگران جنسی خود را بهتر کنترل کند.

عوارض دیدن پورن چیست؟

تحلیلی بر فیلمی مستند (بیوگرافی و مصاحبه) از چند ستاره پورنوگرافی

فیلمی مستند از یک ستاره جنسی به نام تِرِسا تهیه شده. این فیلم سعی دارد به بیننده بفهماند که پورن مشکلی ندارد و باید اخلاق را کنار زد و آزادانه زندگی کرد. اما نویسنده تحلیلگر هوشیار است و سواد رسانه ای دارد. وی تناقضات آشکار گویندگان این فیلم را پیدا کرده و به ما گوشزد می کند.

تِرِسا به بینندگان می گوید که چگونه از طریق یک وبسایت با دنیای پورن آشنا و به یک ستاره تبدیل شده. ترسا در جامعه ای اخلاقی با پدری حساس به ابتذال بزرگ شده بود. آن وبسایت از دختران 18 تا 20 ساله می خواست که برای تجربه آزادی، شهرت و رسیدن به مبالغ هنگفتی از پول به صنعت پورنوگرافی “بله” بگویند.

ترسا در مصاحبه می گوید که با دیدن این وبسایت بسیار هیجان زده بود و از اینکه می تواند لذت های وصف ناپذیر جنسی را با آزادی کامل تجربه کند حسابی خوشحالی می کرد.

دختری 18 ساله به نام راشل می گوید: “آزادی کامل دارم. با پورن تمام دنیا و مردان روی انگشتانم می چرخند.” راشل یک تازه وارد است. دختران دیگر نیز به دنبال آزادی کامل، کسب شهرت و ثروت هستند. آن ها می خواهند مانند آن زن معروف آمریکایی یک ستاره مشهور شوند.

بر خلاف اظهارات بالا، خود فیلم در جاهایی دچار تناقض آشکار می شود (عنوان بعدی)

تناقضات آشکار اظهارات فیلم های مستند تبلیغ کننده ی پورنوگرافی

همیشه گفته اند افراد باتجربه یک خطا را دوبار تکرار نمی کنند. واقعیت این است که جوانی با خامی و سادگی همراه است. زنان 18 تا 20 ساله هنوز به تجربه شخصی شان چیزی از خشونت و بی رحمی دنیای پورنوگرافی نمی دانند. در فیلم فوق، چندین تناقض آشکار در گفته های ترسا و راشل و دیگران وجود دارد:

 1. هیجان پورن فقط در سه، شش تا یکسال اول پابرجاست. بعد از آن، بدن زن حسابی کوفته و خسته می شود. ترسا در فیلم این موضوع را اعتراف می کند. البته او هنوز جوان است؛ باید ده سال دیگر دوباره با او مصاحبه شود تا ببینیم چه واقعیت هایی را برملا خواهد کرد!
 2. ترسا در خارج از دنیای پورن به دنبال رابطه رمانتیک و آرامبخش می گردد.
 3. به علاوه، اغلب مردانی که به کلوپ های سکس مراجعه می کنند از تعادل روانی برخوردار نیستند. آن ها به بیماری های جنسی متنوعی گرفتارند و بارانی از خشونت را بر سر زن ها فرود می آورند. این مطلب جزو اعترافات بسیاری از ستارگان و کارگران جنسی ست.
 4. طبیعت به ستارگان پورن اجازه ی شادابی طبیعی با پورن را نمی دهد. آن ها مجبورند به انواع روش های مصنوعی رنگ کردن موها، تزریقات ژل و بوتاکس، انواع آرایش های مضر و غلیظ، مصرف داروهای مضر و …روی بیاورند تا زیبایی و شادابی مصنوعی خود را حفظ کنند. تمام این تلاش ها برای جلب رضایت مشتریان کلوپ ها ضرورت دارد.
 5. چنین زنان جوانی باید اهل پس انداز باشند و یا شغل دومی بعد از اتمام شادابی و جوانی شان برای خود در نظر داشته باشند. این مطلب نیز جزو اعترافات ستاره های فیلم های جنسی ست. همچنین، باید مراقب دام مواد مخدر نیز باشند.

اثر کریستین اندرسون و تحلیل های فیلم های مستند پورنوگرافی

Modern Misogyny: Anti-feminism…

به گفته اندرسون، عده ای مشغول القاء یک ایده و هویت جدید به زنان هستند: “این حق توست به عنوان یک زن جوان که سکسی رفتار کنی و خود را به عنوان یک موجود جنسی نمایش دهی.”آنها افسانه ای به نام “Empowerment Script” را ساخته اند.” به زنان تلقین می شود که می توانند با سکس به قدرت و آزادی کامل+ ثروت و شهرت برسند. قدرت زنان در این است که می توانند با نمایش سکسی بدنشان مردان را به زانو در آورند.

تناقض تِرِسا با ادعاهای خودش درباره خوشبختی یک ستاره پورنوگرافی

 1. ترسا از پدرش حسابی می ترسد. در جایی از فیلم مستند دعوای شدید (واقعی) ترسا با مادرش را می بینیم. مادرش اصرار دارد که یا دست از پورنو بردارد و یا به پدرش بگوید. مادر به دختر هشدار می دهد که روزی تمامی اقوام فیلم او را خواهند دید و اگر پدر ناگهان او را به عنوان ستاره پورن ببیند، ضربات جبران ناپذیری به روحیه و سلامت وی وارد خواهد شد. او به دخترش هشدار می دهد که مراقب حاملگی و انتقال بیماری ها به بدنش باشد. او خوب می داند که مردان خشن رابطه حفاظت شده ی کاندوم را نیز نمی شناسند و ممکن است ابتلا به بیماری های جنسی-مقاربتی با سکس محافظت نشده برای دخترش اتفاق بیافتد. همچنین، مادر می داند که همه کلوپ های جنسی مثل هم نیستند و جریان کارت سلامت و مراقبت از سلامت دختران ستاره جنسی همیشه درست پیش نمی رود.

تناقضات ترسا در حرفهایش درباره ستاره پورنوگرافی

2. سوال این است: چرا ترسا از برملاشدن رازش برای همه وحشت دارد؟ مگر خودش با افتخار ستاره جنسی بودن را نپذیرفته؟ پیداست که او می داند این شغل به پنهان کاری زیادی نیاز دارد؛ وگرنه در کوچه و خیابان توسط حداقل چندتایی از آنهایی که فیلمش را دیده اند مورد خشونت (اجبار به سکس زبانی)، استهزاء و ناسزاهای جنسی قرار خواهد گرفت. حتی مردان فاسد و بیماران جنسی به وی خواهند گفت که “تو یک برده جنسی ای و you are a whore!”

عوارض دیدن پورن را بیشتر بشناسیم

3. ترسا در پایان فیلم اعتراف می کند که فقط چهارماه خیلی خودخواهانه به پورن علاقه درونی نشان داده و پس از گذشت مدتی فهمیده که این فقط یک تجارت بدون حضور قلب و روابط رمانتیک و بدون آرامش است.

4. از نظر ترسا، آموزش روابط جنسی محافظه کارانه با شغل او در تناقض است. تا وقتی که برنامه های هشدار به نوجوانان و جوانان درباره خطرات پورن وجود دارد، وی در امان نخواهد بود.

چرا اغلب یک ستاره پورن بعد از گذشت جوانی از کارش پشیمان می شود؟

 

به قول اندرسون، “هر انسانی در سه سطح روابط بین فردی، فرهنگی و رابطه با خودش زندگی می کند.” هیچ انسانی نمی تواند از قضاوت های جانبدارانه اطرافیانش در امان باشد. هر چه قدر یک ستاره پورن شجاع باشد، از واکنش های تند مردم اخلاق گرا در امان نخواهد بود.

رابطه یک ستاره پورنوگرافی با خودش: پنهان کاری در باطن

در سطح رابطه فرد با خود، وقتی یک ستاره پورن با خودش طرف می شود خیلی چیزها را پنهان نگه می دارد؛ ممکن است از احساسات واقعی خودش درباره پورن راحت نگوید و یا دروغ بگوید، در حالی که عذاب وجدان داشته باشد. حتی با وجود ثروت و شهرت بسیار، ممکن است خیلی راز ها برای برملاکردن داشته باشد! حتی یک خواننده مشهور غیر پورن مانند مدونا اعتراف کرده که برخی با واژه های رکیک به او ناسزا گفته اند و ناراحت شده. او از مردم می خواهد که وی را قضاوت نکنند.

رابطه یک ستاره پورنوگرافی در سطح فرهنگی

در سطح فرهنگی، وقتی یک ستاره پورن با فرهنگ های اخلاق گرا مواجه می شود، نگرانی و دلهره سراغش می آید. زیرا اعتراضات فرهنگ عامه و اخلاق گرا به پورن تمامی ندارد. تاریخ نمونه های فراوانی از ترد کردن بیماران جنسی و طرفداران ابتذال دارد. هرچند صنعت پورن تلاش بسیاری در القای بی تفاوتی و حتی جانبداری از پورن در اذهان مردم را دارد، واقعیت این است که روز به روز مشکلات روابط سالمِ خانواده ها بیشتر شده، امنیت بانوان در جوامع غرب و شرق بیشتر به خطر افتاده؛ و در ظر مردمان اخلاق گرا، یکی از مقصران اصلی، ابتذال جنسی در دنیای سرمایه داری ست. در نظر فرهنگ های اخلاقی، پورنوگرافی یک مجرم بزرگ است که خیلی ها دنبال انتقام گیری از او هستند!

رابطه یک ستاره پورنوگرافی در سطح بین فردی

در سطح روابط بین فردی و اجتماعی، وقتی یک کارگر یا ستاره پورن با دوستان، خانواده و آشنایان روبرو می شود، واکنش های متفاوت و اغلب آزاردهنده ای می بیند. تنها پشت و پناه او فرهنگ ابتذال جنسیت که از وی پشتیبانی می کند.

در پایان، متوجه می شود که ابتذال جنسی نمی تواند برنده نهایی باشد؛ زیرا پورنوگرافی با امنیت و آرامش یک زن در تناقض است. حس درونی ای به وی می گوید که این کار اشتباه است و سلامت و آرامش کل جامعه را به خطر انداخته و خواهد انداخت. ممکن است طی مصاحبه هایی، در ظاهر از خوشبختی های این شغل بگوید؛ اما همه و همه زیر نظر سرمایه داران و تاجران جنسی به وی القاء شده و خواهد شد!

دنیای امروز از حالت تک قطبی و یک جانبه گرایی خارج شده. واقعیت این است که در میان اینهمه باور، اعتقاد و سبک های زندگی متفاوت، فرهنگ پورن نمی تواند برنده نهایی باشد. زندگی آرامِ مردم و خانواده ها در اثر تبلیغات صنعت پورنوگرافی و برهنگی و ابتذال بدجور ضربه خورده و کم کم مردم به خود آمده اند!

در پاپان، این زنان ستاره پورنوگرافی هستند که آسیب های جدی می بینند، حتی اگر ندانند و نپذیرند! حتی اگر به شهرت، ثروت و آزادی ظاهری برسند، حتی اگر برای فریب افکار عمومی با مثل خود ازدواج کنند!!!

عوارض دیدن پورنوگرافی | ترک اعتیاد تماشای پورن

در ادامه می خواهیم به چند تا از مهم ترین عوارضی که بعد از تماشای فیلم های این ستاره های پورنوگرافی گریبانگیرتان خواهد شد، اشاره کنیم و بگوییم که چگونه می توانید از دست اثرات سوء آن ها خلاص شوید و اعتیاد به تماشای پورن را ترک کنید.

 پورن می تواند منجر به مشکل نعوظ شود

مشکل: این مشکل، به طور اختصاصی مربوط به آقایان است. توانایی نعوظ کامل تقریبا برای تمام مردان بسیار مهم است. اما مشکل نعوظ به هنگام تماشای پورنوگرافی یکی از چیزهایی است که باید به آن توجه زیادی شود. تماشای بیش از حد فیلم های پورنوگرافی، می تواند منجر به نعوظ های مکرر شود. به تدریج فرد تنها زمانی دچار نعوظ می شود که مشغول تماشای یکی از همین فیلم ها باشد که مشکل بسیار مهم و جدی ای است. در واقع این عارضه اصلا سالم نیست!

اعتیاد به پورنوگرافی به تدریج تبدیل به یک عارضه ی روانی می شود و منجر به ایجاد استرس و اضطراب به هنگام رابطه می گردد.

راهکار: لازم به توضیح بیشتر وجود دارد؟ هیچ مردی نمی خواهد که سلامت جنسی خود را به خطر بندازد. تماشای بیش از حد این ستاره های پورنوگرافی و فیلم هایشان می تواند به یکی از بدترین چیزهایی باشد که یک مرد در حق زندگی جنسی خود انجام می دهد. بنابراین بهتر است از همین امروز تماشای این فیلم ها را متوقف کنید! اگر به سلامت جنسی خود اهمیت می دهید.

پورن می تواند انزوای اجتماعی افراد را بیشتر کند!

مشکل: برای تماشای پورن بیشتر افراد به خلوت و انزوا احتیاج دارند. هرکاری که در این خلوت صورت می گیرد در نهایت به شرم و خجالت منجر می شود. یکی از اولین عوارضی که تماشای بیش از حد پورنوگرافی برای مرد و زن، به خصوص اگر جوان باشند به همراه می آورد، احساس خفقان و معذب بودن در اجتماع است که در نهایت به شرم و مخفی شدن بیشتر منجر می گردد.

عوارض دیدن پورن
عوارض دیدن پورن

عوارض دیدن پورن

انزوا و شرم می تواند احساس صمیمیت با دیگران را سخت تر کند. هم چنین امکان رشد و بلوغ را هم بسیار سخت و دشوار می سازد. بیشتر این افراد نمی توانند به ظرفیت کامل خود رشدی خود به عنوان یک انسان دست پیدا کنند.

راهکار: در حال حاضر خیلی از افراد درگیر احساس شرم و افسردگی ای هستند که تماشای بیش از حد پورنوگرافی می تواند برایشان به همراه داشته باشد. اگر احساس می کنید که تماشای این فیلم ها، احساس نیاز به حضور در جامعه را برایتان کمرنگ و دشوار کرده است، توصیه می کنیم از جاهای دیگری شروع کنید.

مثلا یک وبلاگ برای خودتان داشته باشید و در آن جا با دیگران ارتباط برقرار کنید. در ابتدا ارتباطات خود را مجازی نگه دارید و سپس به تدریج دوباره در اجتماع ظاهر شوید تا بتوانید دوستی های خوبی تشکیل دهید.

پورنوگرافی مخالف اهداف متعالی است

مشکل: در بیشتر مواردی که اعتیاد به پورنوگرافی دارند، کمتر پیش می آید که شخصی را مشاهده کنید که دارای مشکلات مالی، مشکل در رابطه یا شغل خود نداشته باشد. این مسئله اصلا اتفاقی نیست.

این دسته از افراد معمولا برای تماشای پورنوگرافی برنامه ریزی نمی کنند. آن ها با خود چنین می گویند: الان می خواهم پورن ببینم و تا زمانی که بدنم نیاز داشته باشه یا حوصله م سر بره به تماشای این فیلم ادامه میدم!

بخشی از این مشکل کاملا بیولوژیک است. دوپامین نوعی انتقال دهنده ی عصبی است( نوعی ماده شیمیایی که توسط سلول های عصبی آزاد می شود تا سیگنال ها را به دیگر سلول های عصبی انتقال دهد). در واقع دوپامین، نقش مهمی در آن بخش از مغزمان دارد که مسئول رفتارهای پاداش محور- انگیزه محور است.

رابطه جنسی، خوردن غذاهای خوشمزه یا حتی گرفتن یک لایک ساده در سوشیال مدیا، باعث ترشح و آزادسازی دوپامین می شود.

هرچقدر که میزان تماشای فیلم های پورنوگرافی بیشتر شود، مغز ما بیشتر دوپامین ترشح می کند و احساس رضایت بیشتری خواهد داشت. اما به تدریج این مسئله، بدتر می شود و مغزمان به این ترشح دوپامین ناشی از تماشای پورن عادت می کند.

به این معنی که نیاز به تشویق و پاداش به طور اساسی تغییر می کند. این احساس پاداش و تشویث برای دستاوردهای واقعا مهم در زندگی افراد ضروری و حیاتی است. این دستاوردهای مثبت می تواند شامل ساختن یک خانواده، حضور موثر در جامعه، یادگیری یک مهارت یا…باشد.

تماشای پورن می تواند به توانایی ما برای تنظیم، دستیابی و لذت بردن از یک هدف بزرگ آسیب بزند. این لذت های لحظه ای که از پورنوگرافی می بریم، اصلا و ابدا ارزش ندارد.

 

لینک منبع 1

لینک منبع 2

 

سکس تراپی به صورت تخصصی در مجموعه جایروس کلینیک (معتبرترین و اولین سایت فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و روان در کشور) انجام می شود. برای تماس، اینجا کلیک کنید.

به امید داشتن جامعه ای هر چه سالم تر و شاداب تر زندگی می کنیم و امیدواریم.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

12 دیدگاه دربارهٔ «عوارض دیدن پورن | تحلیلی بر زندگی ستاره های پورنوگرافی!»

 1. علیرضا رحمانی

  سلام من حدود 50سال هست که خود ارضایی میکنم و ازدواج نکردم و مجردم چیکار کنم وقتی بلند میشم کمرم پاهام دست هام میگیره و درد میکنه خیلیا میگن دیگه ضعیف شدی

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام دوست گرامی
   سوال تان واضح نمی باشد، این حالت و ضعف در حالت عادی ایجاد می گردد یا بعد از خودارضایی؟ به طور کلی علل متعددی می تواند موچب بروز این حالت گردد.
   چنانچه این حالت تشدید می گردد و ادامه دار می باشد توصیه می شود توسط پزشک معاینه شوید.

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام دوست گرامی
   برنامه‌ی روزانه‌ی خود را با فعالیت‌های مفید پیش ببرید مانند ورزش کردن، موسیقی، نقاشی کردن و …
   یک برنامه‌ی روزانه‌ی فشرده، زمان و انرژی خود ارضایی و یا دیدن فیلم پورن را از شما می‌گیرد. چنانچه این حالت بیش از حد نرمال می باشد و مانع فعالیت روزانه شما می گردد مراجعه به سکس تراپیست می تواند به شما در کنترل این حالت کمک نماید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

 2. سلام اراده قوی می تواند هرکسی رو به موفقیت برسد ما انسانییم ونصف دیگمون حیوان هست پس حیوان بهتر یا انسان، اراده قوی تورا تبدیل به یک شکست ناپذیر میکند دنیا یعنی سختی وسختی کشیدن زیباست

 3. سلام
  به نظرتون چرا در یک جامعه مذهبی مثل جامعه ما که مسئله پورن نه از نظر شرعی و نه از نظر عرفی پسندیده نیست این همه انحراف جنسی وجود داره؟ و گاها حوادثی اتفاق میفته که در مدعی ترین کشورهای طرفدار آزادی جنسی اتفاق نمیفته ( مثل تجاوز به کودک ۶ ماهه ) آیا مسائل زیر پوستی جامعه مهم هستند . ممنون

  1. کی گفته تو جوامع غربی اتفاق نمی افته؟
   اتفاقا بدتر اش میافته.
   خواستی نمونه های فراوان میفرستم

 4. نکات خوبی را در مقاله اشاره کردید. متاسفانه محتوای غیر اخلاقی در اینترنت به راحتی منتشر می‌شود و به بخشی از جریان کسب و کار تبدیل شده، به نظر من مصرف گرایی با رسانه در اشکال مختلف آن به خصوص محتوای چندرسانه‌ای در ارتباط است. ایجاد جذابیت و اغوای مخاطبین برای دیدن بیشتر و تبلیغ مصرف کالای بیشتر و بیشتر از طریق رسانه اعم از تلویزیون و اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در جریان است. پ و ر ن هم یکی از زوایای تاریک و غیر قابل دفاع نظام اقتصادی حاکم بر دنیا است که مشابه مواد مخدر هدفی جز کسب درآمد بیشتر از عموم مردم ندارد.

 5. وقتی یک مقاله با ارزش میشه که یکطرفه نباشه در کشوری زندگی میکنیم که گافهای فرهنگی اش بسیار زیاده جدایی بچه‌ها از دبستان که باعث شده در خوابگاههای دانشجویی همجنسگرایی بیداد میکنه همیشه مشکل را جایی میبینیم که خودمون را تبرئه کنیم فکر میکنید الان زنان و دختران یک کشور اسلامی چرا اینقدر وابسته به دیدن و آرایش و جراحی های زیبایی هستند و اعتیاد به مواد مخدر ربطی به ندارد و ما کشوری هستیم که مخدر والکاحشگی مجازات داره ولی پیدا میشه حتی شهر های کوچک و دختران حتی 12ساله در دبی و گرجستان و جیحون سر در میارند میدونید پمیدونیددروی برج چوبی نشستید و همه چیز دنیا را نقد میکنید و پایه های ب ج را موریانه جویده

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و سوالات

   سلام دوست عزیز
   از توجه و دیدگاهتان سپاسگزاریم.
   ما در مقاله های متعدد سایت به موضوعات مختلف در این زمینه پرداخته ایم.
   اگر نگاه کلی به این نوشته داشته باشیم این نوشته نه تنها برای غرب بلکه بیانگر این موضوع در سایر کشورها نیز می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *