روان درمانی میان فردی

 

روان درمانی میان فردی برای درمان بیماری افسردگی

 

توصیه شده توسط بیمه خدمات درمانی و موسسه ملی بهداشت و درمان و مراقبت (NICE)، روان درمانی میان فردی برای درمان بیماری افسردگی بسیار موثر و مفید است. مطالعات نشان می دهد که شرکت در دوره ای از جلسات روان درمانی میان فردی می تواند به مفیدی و تاثیر گذاری قرص های ضد افسردگی باشد.

 

در ابتدا، ران درمانی فردی برای درمان افسردگی افراد بزرگسال و بالغ توصیه میشد ولی اکنون از این روش برای درمان افسردگی کودکان و نوجوانان نیز استفاده می شود. از آنجا که بیماری افسردگی به دفعات در اشخاص بروز پیدا می کند، به این بیماران توصیه می شود که در کنار جلسات روان درمانی میان فردی، جلسات ماهانه ای را نیز برای حفظ و تقویت تکنیک های سازگاری و جور شدن با محیط بگذرانند.

 

روان درمانی میان فردی پویا و پر بازده

روان درمانی پویا یکی از انواع روان درمانی میان فردی است. مشابه روان درمانی میان فردی، این روش نیز سازمان یافته و دارای محدوده زمانی ست و در طی این پروسه درمانی، روابط میان فردی مورد ملاحظه قرار می گیرد.

تفاوت اصلی این روش با روش روان درمانی میان فردی در این است که این روش ( روان درمانی پویا) به درمان و بررسی روابط علت و معلولی میان مشکلات کنونی شما با حوادث و وقایع گذشته می پردازد.

 

این پروسه درمانی در نظر دارد که ریشه این مشکلات روحی و روانی را در دوران کودکی فرد بیمار بیابد، مشکلاتی که روابط کنونی فرد را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

 

منبع :

counselling-directory.org

 

[divider]

خدمات رواندرمانی فردی به صورت کاملا تخصصی زیر نظر رواندرمانگران مجرب ومتبحر مرکز مغزو اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *