روان درمانی میان فردی

رواندرمانی فردی

 

انتظارات فرد بیمار از روان درمانی میان فردی

چند جلسه ابتدایی روان درمانی میان فردی به ارزیابی شدت بیماری و شناخت بهتربیمار ، آگاهی از نگرانی های او و نیز انتظارات بیمار از این روش درمانی می گذرد. سپس به کمک روان درمان، بیمار این فرصت را می یابد تا به کنه احساسات خود دست پیدا کرده، ریشه مشکلات میان فردی خود را بشناسد و به ترتیب آنها را اولویت بندی کند.

در اینجاست که پزشک متخصص آغاز به درمان مسائل کلیدی و حساس می کند. در جلسات بعدی درمان نیز، روانپزشک مربوطه نگرانی های اصلی بیمار را مورد ملاحظه قرار داده تا آنها را بهتر بشناسد و به بیمار چگونگی سازگاری با دیگران را در داخل و محیط بیرون (اجتماع) آموزش می دهد.

 

به منظور کمک به روند بهتر درمان، روان پزشک به طرق مختلف بیمار را در شناخت خود و مشکلاتش راهنمایی می کند:

 

  1. روراست بودن بیمار با خود و نیز توضیح کامل درباره ی مشکلات
  2. بررسی نوع و کیفیت روابط خویشاوندی و اجتماعی
  3. توجه متقابل پزشک به بیمار و بیمار به پزشک

 

در مقایسه با تعداد بی شماری از روش های درمانی که به کندوکاش احساسات و اندیشه های بیمار می پردازند، روان درمانی میان فردی به طور کامل بر شناسایی مشکلات و مسائل توجه می کند. بدین صورت، به نتایج قابل توجهی در مدت زمان کوتاه دست می یابیم.

 

نزدیک به جلسات پایانی درمان، بیمار و پزشک هر کدام تصمیم می گیرند که جلسات درمانی بیشتری برای بیمار در نظر گرفته شود یا خیر. چنین زمانی موقعیت مناسبی بر ای بیمار فراهم می کند تا آنچه را که آموخته است به کار گیرد تا اطمینان یابد که پروسه درمان او نتیجه بخش بوده است.

 

در ادامه:تکنیک های مورد استفاده در روان درمانی میان فردی

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *