Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
رموز برخورداری از خوابی راحت و آرام - صفحه 2 از 2 - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

رموز برخورداری از خوابی راحت و آرام

رعایت بهداشت خواب
رعایت بهداشت خواب

فعالیت های روزانه: پیروی از یک شیوه زندگی مناسب و سالم در برخورداری از خواب خوب، راحت و آرام بسیار موثر است. در طول روز به اندازه کافی فعالیت داشته باشید، به خصوص صبح هنگام و ساعات عصر. در طول روز به هیچ وجه خواب قیلوله نداشته باشید. در طول روز هر چه بیشتر چرت بزنید، شب هنگام دیرتر به خواب می روید. وقتی که به بستر می روید، سعی کنید که افکار منفی و استرس زا را از خود دور کنید. از فکر کردن به مشکلاتی که در طول روز با آنها درگیر بودید، خودداری کنید. این افکار ذهن را تحریک می کند و بدن از خود هورمون هایی را ترشح می کند که باعث میشود بدن آرام نگیرد و فرد دیرتر به خواب رود.

بهداشت خواب
بهداشت خواب

مقابله با مشکلات خواب

یکی از شایع ترین عللی که سبب می شود افراد به دشواری بخواب روند این است که آنها از مشکلات مربوط به خواب رنج می برند. رعایت نکاتی که از آنها یاد شد، بدون رفع مشکلات خواب به هیچ وجه میسر نیست.

  • بیماری بی خوابی یا کم خوابی: بیماری بی خوابی می تواند به علت شیوه های نادرست زندگی بروز پیدا کند. اگر تصور می کنید که بدین بیماری دچار هستید، حتما به پزشک مراجعه کرده و دارو مصرف کنید.
  • تکان های شدید پا: مشکلات خوابی نه به طور مستقیم، اما تکان های شدید و بیمارگونه پا باعث می شود که فرد در بخواب رفتن با مشکل رو به رو گردد. افرادی که بدین بیماری دچار هستند باید حتما با مصرف دارو در جهت رفع بیماری برآیند.
  • ميل شديد و ناگهاني به خواب (حملات خواب): این بیماری یک نوع اختلال خواب است که باعث خواب آلودگی فرد در طول روز و ایجاد اختلال در فعالیت های روزانه او می گردد. چنین افرادی بعلت آنکه در طول روز بیش از اندازه کافی خوابیده اند، در خواب شب دچار مشکل می شوند. مراجعه به پزشک و مصرف دارو می تواند در برطرف کردن بیماری موثر واقع شود.

افرادی که با مشکلات خواب یا دیگر عوامل موثر در بی خوابی شبانه دست و پنجه نرم می کنند، میتوانند با مصرف درست دارو، جلسات روان درمانی و رعایت دقیق نکات فوق الذکر در جهت بهبود بیماری خود برآیند.

نگارنده: حدیث بختیاری

 

مرکز تحقیقات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

[divider]

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

♦  دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات – دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  فلوشیپ اختلالات خواب از دانشگاه بارسلونا

  مدیر کلینیک خواب مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

تماس با ما

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
فرشته

با سلام وخسته نباشیدمن دوسال قرص ضد افسردگی خوردم تحت نظر دکتر مجد خیلی جاق شدم دارو که مصرف میکردم همیشه صبح که بیدار میشودم دوست نداشتم از تو رختخواب بیام بیرون هیچ فعالیتی نداشتم حوصله رفت و امد با هیچ کس رو نداشتم ادم فعالی بودم اطرافیان همه بهم مگفتن حالت خوب نیست خیلی عوعض شدی الان یک ساله که دارو مصرف نمکنم بهترمولی کم خواب شدم

سلام
می توانید برای رفع بی خوابی برای خانم عبدالهی در کلینیک شریعتی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x