رفع مشکل روابط با طنز

 

شوخی

نویسنده :لارنس رابینسون

همه ما شنیده ام که خنده بهترین دارو است ، این درست است ، خنده تنش و استرس را تسکین می دهد ، موجب افزایش خلق و خو ، خلاقیت و انرژی می شود . خنده موجب ارتباط سالم، روابط نزدیک تر و صمیمیانه، حل مناقشات می شود. شما می توانید با یادگیری خنده و بازی رابطه دراز مدت خود را سرزنده نگه دارید.

قدرت طنز و خنده

طنز نقش مهمی در روابط از جاذبه اولیه تا تعهد دراز مدت دارد. در روابط جدید ، طنز می تواند یک ابزار موثر نه تنها برای جذب فرد بلکه می تواند برای غلبه بر هر گونه ناراحتی و یا خجالت که در طول دوستیابی و روند آشنا شدن با یکدیگروجود دارد، موثر باشد ،در روابط طولانی مدت ، طنز می تواند رابطه را هیجان انگیز ، تازه و پر جنب و جوش نگه دارد. همچنین می تواند بدر رفع درگیری و اختلاف نظر به شما کمک کند.

 

لذت بردن مشترک از طنز صمیمیت و یکدلی را افزایش می دهد. هنگامی که شما با یک دیگر می خندید ، یک پیوند مثبت بین شما ایجاد می شود. این خود مانند یک سد در برابر استرس، عدم توافق ، نا امیدی ، و تکه های بد در رابطه عمل می کند. خنده واقعا مسری است ، وقتی خنده کسی را ببینید شما نیز به خنده در می آیید. اما اگر نمی توانید به راحتی بخندید نگران نباشید راهکارهایی برای آموزش خنده به شما وجود دارد.

طنز یک درمان معجزه آسا برای مشکلات رابطه ای نیست، اما می توان آن را به عنوان یک ابزار مهم برای کمک به شما در غلبه بر نقاط پر تنش که هر رابطه ای را پریشان می کند به کار برد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *