رفتارهایی که باعث آزار مردها می شود و به زندگی مشترک لطمه می زند

%d9%84%d8%b7%d9%85%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%da%a90

خانم ها لازم است مراقب برخی اتفاقات اطراف خود باشند و اجازه ندهند مسائل کوچک باعث خراب شدن ازدواج و زندگی آنها شود. در ادامه به چند عامل اشاره می شود که با انجام آنها به طور ناخواسته و نادانسته آسیب هایی به شوهر خود می زنید و زندگی خود را در معرض جدایی قرار می دهید:

  1. زندگی خارج از استطاعت خود

با تطبیق دادن زندگی طبق بودجه موجود نشان دهنده قدردانی خانم و احترام به شوهر است. تصمیم گیری های عاقلانه در مورد امور مالی و استفاده بهینه از آنچه موجود است کمک بزرگی به مردان می کند.

شکایت کردن های مداوم از مشکلات موجود و خرید کردن با مبالغ نجومی نوعی مدیریت ضعیف مالی محسوب می شود. البته این در حالتی است که مرد تمام سعی خود را برای تامین زندگی انجام دهد. به این ترتیب با مدیریت درستی مالی و حسابگری قدردانی و محبت خود را به شوهرتان نشان می دهید.

  1. منفی بافی مداوم

ممکن است از بی نظمی خانه خسته شده باشید، همسایه روبه رو رفتارهای عجیبی دارد که باعث آزار شماست، از برخی همکاران خود خسته شده اید، ماشین ظرفشویی خیلی قدیمی است و هر مشکل دیگری که ممکن است در روز با آن روبه رو شوید. لازم نیست به محض ورود شوهرتان به خانه دست به کار شوید و تمام مشکلات خود را برای وی بیان کنید.

بیان تمام این شکایات برای حل آنهاست. مردان تمایل دارند تمام این ها را بهبود بخشند، اما بیان مداوم انبوهی از شکایات تعقیب و ترمیم آنها را برای مرد دشوار می سازد و در این شرایط وی تصور می کند کنترل اوضاع از دست وی خارج شده است.

چیزی که مردان دوست دارند، خوشحال همسر و خانواده شان است و اگر نتوانند این خوشحالی را فراهم کنند، دچار مشکل خواهند شد. اینکه بعضی روزها مشکلات زیاد است، کاملا قابل درک است و تمایل به بیان آنها نیز وجود دارد، اما سعی کنید شکایت مداوم را بخشی از زندگی خود قرار ندهید.

  1. اولویت دادن به دیگر مسائل

زمانی که دوستان، کودکان، مادر و پدرف شغل یا هر چیز مهم دیگری را به شوهر خود اولویت دهید، در حقیقت به طور واضح به وی نشان می دهید که او اهمیتی برایتان ندارد. تصور کنید این پیغام را خود شما دریافت کنید. چه احساسی پیدا خواهید کرد؟

سعی کنید جایگاه تمام مسائل و افراد در زندگیتان حفظ شود. طوری رفتار کنید که نشان دهید برای شما شوهرتان در اولویت است. تصور می کنیم بالا رفتن آمار طلاق در این اواخر به این دلیل است که زوجین از عشق و مراقبت از یکدیگر غفلت می کنند و مسائل دیگری را اولویت زندگی خود قرار می دهند.

  1. اجتناب از محبت فیزیکی

مردان نیاز به محبت جسمی و فیزیکی دارند. زمانی که به طور مداوم از محبت و صمیمیت اجتناب کنید، مرد ناامید و دلسرد خواهد شد. برقراری رابطه جنسی نباید ابزاری برای کنترل شوهرتان باشد، بلکه بهتر است به عنوان ابزاری مقدس برای نزدیک تر شدن به یکدیگر در نظر گرفته شود. نعمت بزرگی است که عاشقانه از طرف کس دیگری طلب شوید.

  1. عدم درک زبان یکدیگر

زنان تمایل دارند صحبت ها و نیازهای خود را به طور غیر مستقیم بیان کنند، این یکی از ویژگی های ذاتی خانم هاست، و مردان این موارد را به طور واضح دریافت نمی کنند که این نیز جزء ویژگی های ذاتی مردان است.

بنابراین بهتر است وقت خود را تلف نکنید و با جملات غیر مستقیم و غیرواضح خود را اذیت نکنید، چرا که شوهرتان متوجه منظور شما نخواهد شد. صادق باشید، احساسات خود را به طور واضح و به سادگی بیان کنید. اگر از شما می پرسد مشکل چیست، با “هیچی” پاسخ او را ندهید و انتظار داشته باشید ذهن شما را خوانده باشد. بهتر است به طور واضح مشکل خود را بیان کنید.

لینک منبع: اینجا را کلیک کنید. 

نگارنده: سمیه محمدی 

گروه پزشکان جایروس 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *