راه های جالب برای فعال نگه داشتن ذهن

 

خیلی از افراد مخصوصا زنان خانه دار دچار یکنواختی در زندگی میشوند و همین امر منجر به تنبل شدن ذهن میشود ،در خیلی از موارد دیده شده که برای فعال نگه داشتن ذهن و توجه و تمرکز روش هایی مانند : حل مساله،حل جدول یا سودوکئ سفارش میشود  اما با به شما روش های دیگری را آوزش خواهیم داد که برای شما مفرح و شادی بخش هم خواهد بود و تکرار و یکنواختی هم نخواهد داشت.

 

حتی اگر در منزل از نوه هایتان مراقبت می کنید بهتر است تنوع در نگه داری آنها داشته باشید و هر روز یک برنامه را برای خودتان تهیه کنید.

به جای گوش دادن به یک نوع موسیقی ، از موسیقی ها ی متنوع استفاده و گوش دهید ، آنهایی که تازه گی دارند.

روشن نگه داشتن ذهن

از عاداتی که دارید بگذرید و رفتارهای جدیدی را برنامه ریزی کنید به عنوان مثال نوشیدنی جدیدی را امتحان کنید ، دوستان جدیدی را پیدا کرده و معاشرت های تازه ای را شروع کنید.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

اگر همیشه برای خرید از یک لیست استفاده می کنید ، بهتر است لیست خود را درون جیب و کیف خود نگه دارید و تلاش کنید تمامی نوشته های خودرا به یاد آورید.

روش دیگری که به شما کمک می کند روش نوروفیدبک است که البته در منزل نمی توانید انجام دهید و باید به مراکز درمانی خاص مراجعه کنید این روش غیر دارویی است و هیچ گونه عوارضی برای شما در پی نخواهد داشت.

همه روش هایی را برایتان گفتیم روش های ثابت شده ای است که باعث فعال نگه داشتن ذهنتان میشود آنها را انجام دهید و از انجامشان لذت ببرید.

 

مرکز تخصصی آلومینا ، مرکز تخصصی نووفیدبک  و بیوفیبدک زیر نظر متخصصان نوروتراپیست

منبع :

bottomlinepublications

مریم عبداللهی

 مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «راه های جالب برای فعال نگه داشتن ذهن»

  1. سلام .خانم دکتر من از این مشکل که ذهن فعال ندارم هم زجر میکشم هم خستم ویزیت حضور نمیتونم بیام شهرستان هستم میشه جوابم بدین چکار کنم

    1. مریم عبداللهی روانشناس , رواندرمانگر و نوروتراپیست

      سلام
      می توانید از مواد غذایی حاوی امگا 3 به طور منظم استفاده فرمائید همچنین تمرین هایی ما بر روی سایت را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *