تعبیر رویای مرگ در کهنسالان

 

رویا

 

در اکثر بزرگسالان بالغ مرگ یکباره اتفاق نمی افتد و بعد از پایان یک دوره طولانی و مداوم اتفاق می افتد و در شرایطی که فرد دچار مشکلات زوال عقل و از دست دادن قوای ذهنی میشود فرد به طور آگاهانه خود را به مرگ نزدیک تر میبیند و تلاش میکند تا با مرگ، مبارزه کند یا کنار آید.

 

این یک فرآیندی است که فراتر از تفکر آگاهانه و قلمروی ناخودآگاه گسترش پیدا میکند این یک چشم اندازی است که افراد در اثر توهمات یا عکس العمل به یک داروی اشتباه می باشد.

محققان از 66 افراد حاضر در یک آسایشگاه در نیویورک به مدت یک هفته در مورد افکار افراد در مورد مرگ و محتوای رویاهای انها مصاحبه هایی انجام دادند.

مضمون این رویا ها اغلب در مربوط به دوستان و خویشاوندان مرحوم شان ، دوستان دوران کودکی و یا والدین فوت شده خود بود.

یک مضمون مشترک در بسیاری از رویاهاوجود داشت و آن ،آماده شدن برای یک سفر بود، برخی از مصاحبه شوندگان از تمایل به مرگ و پیوستن به عزیزان خود صحبت کرده بودند.

محققان دریافتند که رویاهای افراد در این زمینه مرگ به نزدیک شدن آنها به پایان زندگی بیشتر ارتباط دارد و به انها آرامش میدهد و به همین ترتیب داشتن رویاهای پایان زندگی ،پیش بینی مرگ به صورت آرامش را در بر دارد.
این مطالعه به ما کمک می کند تا درک بهتری از مراحل نهایی مرگ داشته باشیم وبیشتر از اینکه نوعی هشدار باشد ، ما را تشویق به اطمینان و آرامش می کند .

دیدن چنین رویاهای واضح و روشن و علنی صحبت کردن در مورد رویاهای مرگ به فرد کمک می کند تا پذیرش بیشتری درباره مرگ داشته باشد و منجر به آرامش آنها میشود.

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x