دیابت نوع ٢ با بروز و تشدید فراموشی ارتباط دارد!

2014-07-30-00-35-24-1005426109

دیابت نوع دو یکی ازعلت های بروز فراموشی بویژه نوع عروقی می باشد. در ضمن این نوع دیابت در بدتر شدن آلزایمر تاثیر دارد. در واقع در این نوع دیابت , مقاومت به انسولین در سلولهای مغز نیز وجود دارد و شرایط هایپرگلایسمیک در ایجاد پلاک های AB در مغز تاثیر دارد.

ازوی دیگر خود بیماری آلزایمر در تشدید دیابت نوع دو موثر است.سه عامل در افزایش سرعت پیشرفت بیماری دمانس یا فراموشی دخیل هستند ؛بیماری قلبی عروقی, دیابت و نارسای قلبی chf , البته وجود بیماری پارکینسون و سرطان نیز در بدتر کردن شرایط دخیل هستند.

بنابراین کنترل دقیق قند خون در بهبود وضعیت بیماری آلزایمر موثر است.

متخصص مغز و اعصاب

♦  دکتر زهرا وهابی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات – دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  مدیر دپارتمان بیماریهای ستون فقرات و اختلالات عصب و عضله مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

 تماس با ما


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - دیابت نوع ٢ با بروز و تشدید فراموشی ارتباط دارد!

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: