دچار شدن به پارانویا به دلیل مصرف ماری جوانا

 

ماری جوانا

 

بر اساس تحقیقات اخیر، مصرف ماری جوانا باعث پارانومای موقت در برخی افراد می شود. مصرف ماری جوانا باعث احساس اضطراب و شروع منفی بافی در خصوص خود فرد در ذهنش می شود، که به فرد احساس ترسی شدید از نزدیک شدن واقعه ایی هولناک می دهد.

 

دیگر عوارض مصرف مار جوانا : اضطراب، افکار منفی، و دیدن و شنیدن چیزهای که وجود خارجی ندارند. افراد مصرف کننده ادعا می کنند که اصوات بلندتر از حد معمولشان می شوند.

 

مرضیه آقامحمدی

مرضیه آقا محمدی ، روانشناس ،درمانگر تخصصی اعتیاد

[divider]

مرکز تخصصی ترک آلومینا ، ترک انواع مواد مخدر ،سیگار و الکل و … بدون بستری با روش های دارویی و غیر دارویی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «دچار شدن به پارانویا به دلیل مصرف ماری جوانا»

  1. من حندين سال است كه ماريجوانا مصرف ميكنم و هر دفعه خواستم ترك كنم به دكتر رفتم و دفعه اول ١سال قرص افكسر خوردم با سركوىل و خوب سدم دوباره ماريجوانا شروع و دوره بعد داروي زلفت با رسبيردين تا ٤ماه خوردم دوباره شروع شد و دفعيه ٣قرص بروزاك با والبريت سديم .ولي قطع كردم حون فلوكستين خيلي الاغر و جمم ميكرد حالا دوباره زلفت ٢روزه شروع كردم مي خواستم بدونم ايرادي ندارد دوباره زلفت بخورم أيا حون يكدوره سأله بيش ميخوردم ومثله فلوكستين لاغر و جمع نميكند و علت اينكه قرصهايي مثله دبكتين حتما بأيد مصرف شود فككنم حون كفتم سردرد دارم تجويز كردن بهم ولي خوب ميخورم احساس ميكنم بهتر جواب ميكيرم ولي در كل ادمه افسرديي نيستم به خاطر كارم و مصرف ماريجوانا

    1. مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

      برای ترک برای خانم آقامحمدی در کلینیک شریعتی یا آزادی نوبت بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *