سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

در یک ازدواج خوب چه اتفاقی می افتد؟

ازدواج و حلقه

 

تحقیقات نشان داده اند که  مردم در یک ازدواج خوب  این “وظایف” روانی را کامل می کنند

 

 

جدایی عاطفی از خانواده ای که  شما در آن بزرگ شده اید

این به معنی بیگانگی نیست ، بلکه به این معنی است که به اندازه کافی به طوری که هویت خود را جدا از پدر و مادر و خواهر و برادر خود  شکل بدهید.

 

ساختن  صمیمیت و هویت مشترک

در حالی که در این رابطه مرزها و حریم خصوصی برای حفاظت از استقلال شخصی مشخص می شود.

 

ایجاد یک رابطه جنسی غنی و لذت بخش و محافظت از آن در برابر وظایف کاری و خانوادگی

برای زوج هایی که با کودکان خود وارد ازدواج می شوند و پذیرش  نقش دلهره آور پدری و مادری باعث تاثیر روی ورود نوزاد یا کودک  به ازدواج می شود،نیاز است تا بتوانند برای حفظ حریم خصوصی  با  همسرشان  به عنوان یک زن و شوهر چیزهایی را یاد  بگیرند.

 

مقابله با بحران های  اجتناب ناپذیر زندگی

حفظ استحکام پیوند زناشویی در مواجهه با سختی ها. ازدواج باید پناهگاهی امن باشد  که در آن زوجین  قادر به بیان تفاوت ها، خشم و تعارض بین آنها باشد.

استفاده از شوخی و خنده به خاطره انگیز شدن موقعیت ها منجر می شود و از خستگی و انزوا جلوگیری می کند.

رشد  و راحتی یکدیگر باعث ایجاد  ارضای نیازهای هر یک از زوجها برای وابستگی و ارائه تشویق و حمایت در ادامه زندگی میشود ، زنده نگه داشتن  لحظات رمانتیک اوایل ازدواج و لحظه ای که عاشق شدید ،زیرا گذر زمان باعث تغییر واقعیت ها و شکل لحظات می شود.

 

منبع:

APA

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: