درمان های غیر ضروری برای افراد مسن

درمان سالمندان

تحقیقات جدید نشان داده اند که انسان به طور طبیعی با افزایش سن و پیر شدن از دنیا می رود، در حالیکه در بیمارستان ها تا آخر عمر تحت درمان های غیر ضروری قرار می گیرند.

محققان دریافتند که یک سوم افراد مبتلا به بیماری های مزمن پیشرفته و غیرقابل بازگشت در دو هفته آخر عمر خود تحت درمان هایی قرار می گیرند که هیچ سودی برایشان ندارد – از جمله تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتن و یا شیمی درمانی. این تحقیق همچنین نشان داد که یک چهارم بیماران مسن همچنان تحت احیاء قلبی و ریوی قرار می گیرند.

افراد مبتلا به شرایط جدی علیرغم میل خود تحت روش های درمانی تهاجمی، اسکن های غیر ضروری و آزمایشات خون، کنترل مداوم قلب و دیگر روش های درمانی قرار می گیرند که تاثیر خیلی کمی بر روی شرایط آنها دارد.

پذیرش این واقعیت که یکی از عزیزان به خاطر افزایش سن در حال مرگ است، برای اعضای یک خانواده بسیار سخت می باشد. بنابراین طبیعی است که فشار زیادی را به پزشکان وارد می کنند تا به تلاش و مداخلات خود ادامه دهند. پزشکان نیز با عدم اطمینان و به دلیل مسائل اخلاقی به درمان و تلاش برای جان یک انسان می پردازند.

تحقیقات جدید در این زمینه شامل یک تحلیل بزرگ می باشد که طی 38 بررسی در 10 کشور مختلف در 20 سال گذشته انجام شده است. این تحلیل بزرگ شامل 1.2 میلیون پزشک، بیمار و اقوام آنها می باشد.

منبع:

http://www.webmd.com/palliative-care/news/20160627/elderly-patients-get-unnecessary-end-of-life-treatments

 نگارنده: سمیه محمدی

گروه پزشکان جایروس


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *