درمان های خاص برای کمک دندان قروچه

 دندان قروچه

    مدیریت استرس.

اگر دندان هایتان را به دلیل استرس بر هم می فشارید و نتوانید استرس را به تنهایی کنترل کنید بهتر است به یک مشاور حرفه ای و یا استراتژی هایی که باعث ترویج آرامش میشوند مانند ورزش یا مدیتیشن استفاده کنید.

 
    رفتار درمانی.

هنگامی که شما متوجه شدید که دندان قروچه دارید، ممکن است قادر به تغییر رفتار با و تغییر موقعیت فک و دهان نباشید از دندانپزشک خود بخواهید تا بهترین موقعیت دهان و فک خود را به شما نشان دهد.

 
    پس خوراند زیستی.

روش پسخوراند زیستی یا بیوفیدبک یک روش طب مکمل است که به شما یاد میدهد که چگونه بر عضلات فک خود کنترل بیشتری داشته باشید.

داروها
به طور کلی، داروها برای درمان دندان قروچه بسیار موثر است و تحقیقات بیشتر برای تعیین اثر شان مورد نیاز است. نمونه هایی از داروهایی که ممکن است برای دندان قروچه استفاده شودعبارتند از:

شل کننده های عضلانی برای یک دوره کوتاه مدت قبل از خواب.
تزریق بوتاکس. تزریق بوتاکس ممکن است دربرخی از افرادی که مبتلا به دندان قروچه شدید که به درمانهای دیگر پاسخ نداده اند کمک کند.
 

منبع :

mayoclinic.org

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x