درمان های خاص برای کمک دندان قروچه

 دندان قروچه

    مدیریت استرس.

اگر دندان هایتان را به دلیل استرس بر هم می فشارید و نتوانید استرس را به تنهایی کنترل کنید بهتر است به یک مشاور حرفه ای و یا استراتژی هایی که باعث ترویج آرامش میشوند مانند ورزش یا مدیتیشن استفاده کنید.

 
    رفتار درمانی.

هنگامی که شما متوجه شدید که دندان قروچه دارید، ممکن است قادر به تغییر رفتار با و تغییر موقعیت فک و دهان نباشید از دندانپزشک خود بخواهید تا بهترین موقعیت دهان و فک خود را به شما نشان دهد.

 
    پس خوراند زیستی.

روش پسخوراند زیستی یا بیوفیدبک یک روش طب مکمل است که به شما یاد میدهد که چگونه بر عضلات فک خود کنترل بیشتری داشته باشید.

داروها
به طور کلی، داروها برای درمان دندان قروچه بسیار موثر است و تحقیقات بیشتر برای تعیین اثر شان مورد نیاز است. نمونه هایی از داروهایی که ممکن است برای دندان قروچه استفاده شودعبارتند از:

شل کننده های عضلانی برای یک دوره کوتاه مدت قبل از خواب.
تزریق بوتاکس. تزریق بوتاکس ممکن است دربرخی از افرادی که مبتلا به دندان قروچه شدید که به درمانهای دیگر پاسخ نداده اند کمک کند.
 

منبع :

mayoclinic.org


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *