درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

 ژل تستوسترون

بهتر است در ابتدا بپردازیم به اختلال ارگاسم، این اختلال به عنوان تاخیر در رسیدن اوج لذت جنسی که همان ارگاسم گفته میشود تعریف شده است. در سراسر جهان ازهر 5 زن یک نفر به این اختلال دچار است و هیچ درمان قطعی تا به حال برای آن مشخص نشده است .

محققان در مرکز پزشکی بیمارستان زنان مکدونالد ،برای اولین بار بر روی زنان با اختلال جنسی در فاز ارگاسم (لذت جنسی) تحقیقی انجام دادند. این تحقیق تاکنون  یکی از بزرگترین مطالعات بالینی در این زمینه است و بر روی 240 نفر از افراد در ایالات متحده،کانادا و استرالیا انجام شده است. نتیجه این تحقیق ، کشف درمانی برای اختلال ارگاسم  بوده است.

کشف آنها دارویی بنام تفینا ، ژلی است حاوی تستوسترون ( کمبود این هورمون منجر به بی میلی وعدم لذت میشود) که با استفاده از یک اپلیکیتور،  1 تا 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی به آسانی در بینی قرار میدهند،  این ژل همان تستوسترون با دوز پائین است که از طریق دیواره بینی قابل جذب می باشد .

درمان با تستوسترون نه تنها باعث بهبود میل جنسی میشود بلکه باعث خون رسانی در واژن شده وهمین امر منجر به افزایش  رضایت جنسی میشود .

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/252657.php


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *