درمان حملات ناگهانی صرع

حملات بیماری

درمان های دارویی 

بیشتر دارو های ضد حمله به عنوان دارو های ضد تشنج تجویز میشوند به معنی اینکه انها برای کاهش فعالیت غیر نرمال  الکتریکی مغز به کار برده میشوند .در بیشتر بیماران حملات تشنجی با این دارو ها درمان میشود مانند والپروییک و یا گاباپنتین و البته تعدادی از بیماران باید ترکیبی از این دارو ها را مصرف نمایند .

پزشک ابتدا به مبتلایان به بیماری صرع دارو های ضعیف تری میدهد و سپس با کنترل وضعیت بیمار در طی زمان دوز مصرفی را بالا میبرد .

عمل های جراحی 

در تعدادی از موارد ,حملات صرع توسط بخشی خاص از مغز ایجاد میشوند .این حالت ها میتوانند ناشی از تومور های مغزی و یا بخشی کوچک از مغز باشند که سیگنالهای الکتریکی نامتناسبی را ارسال میکند .

در صورتی که بخشهای اسیب دیده در دسترس باشند و امکان جراحی انها وجود داشته باشد انگاه جراح انها را بیرون اورده و جراحی میکند .

البته روش جراحی برای تمام بیماران موثر نمیباشد و در تعدادی از انها میتواند حملات صرع را درمان نماید .

تحریک عصب های جمجه 

در صورتی که دیگر روش های درمانی موثر نباشد انگاه میتوان از تحریک عصب ها استفاده نمود .عصب های جمجمه ای از داخل کمر عبور میکنند و بسیاری از رفلکس های بدن را کنترل میکند .در این حالت از دستگاههای خاصی برای ایجاد تحریکات عصبی استفاده میشود .این دستگاه امواج الکتریکی را به فاصله زمانی کوتاه به اعصاب منتقل میکند .

[divider]

نگارنده :فرحناز ال احمد

مرکز تحقیقات کلینیک پوست ,لیزر و تناسب اندام الومینا 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *