درمان استرس با در نظر گرفتن چند نکته ساده

 

اضطراب بدون دارو

اگر در موقعیتی قرار میگیرید که استرس بر شما چیره میشود قبل از ورود به شرایط اضطراب زا خودتان را اماده کنید به عنوان مثال می توانید از تکنیک های مدیتیشن و آرام کردن خود استفاده کنید.

امروز یک مطلب جالبی را دیدم که فکر می کنم در این قسمت حائز اهمیت می باشد ، روزی فردی از خواب بیدار شد وچند شاخه مو روی سر خود بیشتر ندید به خود گفت خوب بهتر است که موهعایم را ببافم و روزش را شروع کرد، روز بعد بیشتر از دو تار مو روی سر خود ندید گفت بهتر است فرقم را از وسط باز کنم و از روزش لذت برد ، روز سوم یه تار مو روی سر خود دید و امروز بهتر است دم اسبی ببندم و در روز بعد هیچ مویی روی سر خود ندید و با هیجان گفت اخ جون امروز دردسر بستن مو رو ندارم.

بیایید شیوه نگاه کردن به زندگی و حتی خود زندگی تان  را تغییر دهید ، برنامه هایی را برای خود بگنجانید و از ورزش کردن لذت ببرید.

از خوردن غذاهای غیر سالم بپرهیزید و مخصوصا از مصرف نوشیدنی های  الکلی بپرهیزید.

اگر این موارد نتوانست در کاهش استرس به شما کمک کند می توانید از روش های دارویی و غیر دارویی از جمله بیوفیدبک که تحت نظر متخصصین انجام میشود بهره بگیرید.

 

انجام روش های تخصصی بیوفیدبک برای کاهش استرس در کلینیک تخصصی مغزو اعصاب و روان الومینا

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست
0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x