درمان اختلالات توجه و تمرکز با ورزش ذهن

ورزش های ذهنی
کدام خواهد بود – انواع توت ها و یا دسر شکلات؟ تکلیف یا ایکس باکس؟ پایان که یادداشت، و یا پرسه زدن فیس بوک؟
تصمیم گیری های روزانه می تواند توانایی های شناختی ،ظرفیت حفظ توجه وتمرکز را کنترل کند و عدم برنامه ریزی و یا داشتن برنامه ریزی ضعیف باعث سردرگمی توجه و مشکلات مهار انگیزه ، سهل انگاری و یا نادیده گرفتن انگیزه میشود.

در یک مطالعه بزرگی که در سال گذشته در مجله آکادمی آمریکایی کودکان و نوجوانان روانپزشکی منتشر شده است، محققان گزارش ند: در حالی که بسیاری از افراد جوان با( ADHD ) که از دارو استفاده کرده بودند اثرات موقتی درتوجه و تمرکز آنها داشته است .

محققان دریافته اند که افزایش توجه وتمرکز و فعالیتهای ذهنی و شناختی می توانند پیش بینی کننده موفقیت در مدرسه و زندگی کاری افراد باشند.

تقویت توانایی ذهنی می تواند در درمان اختلالات نقص توجه و تمرکز و بیش فعالی موثر باشد.

یکی از روش های تقویت توجه کنترل فکر و تنظیم حواس است ، مراقبه ورزشی است که در کنترل شناختی افراد تاثیر بسزایی داشته است.

افزایش توجه وتمرکز با روش های نوین علمی در کلینیک تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا

منبع:

well.blogs.nytimes.com

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - درمان اختلالات توجه و تمرکز با ورزش ذهن

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: