درمانگر رابطه ی جنسی چه کاری انجام می دهد؟

درمانگر جنسی

درمانگر رابطه ی جنسی می تواند یک روانشناس، مشاور خانواده و ازدواج، یک روانپزشک یا یگ مددکار اجتماعی باشد. این افراد در مسائل جنسی فراتر از مقدار حداقل لازم برای کسانی که مجوز آموزش دارند، آموزش دیده می باشند.

تعدادی دانشکده در امریکا وجود دارد که در خصوص درمان روابط جنسی آموزش می بینند. برخی افراد نیز با بالا بردن مطالعه ی خود و شرکت در جلسات و همایش های مربوط خود را آموزش می دهند. به هرحال موسساتی وجود دارند که جلسات آموزشی در این رابطه برگزار می کنند.

بنابراین دیدن درمان روابط جنسی مانند رفتن به نزد متخصص زنان برای بیماری های مربوط به زنان می باشد یا مانند مراجعه به پزشک خانواده. هر دو دارای تخصص های خاصی در زمینه ی کاری خود هستند. نمی توان گفت که نمی توان کمک خوبی از یک درمان گر غیرجنسی برای یک مسئله ی جنسی دریافت کرد.

اکثر درمانگرهای جنسی دارای آگاهی خاصی در رابطه با برقراری روابط جنسی، هستند که ورای تجربیات شخصی است. معمولا فردی که مشکل خود را با ما درمیان می گذارد، انتخاب ها و راه حل های بسیاری داریم و قبل از مراجعه به پزشک روش درمانی خود را ارائه می دهیم. نمی توان شخصی را که تمایل کمی به تمایل جنسی دارد، مجبور به داشتن رابطه ی بیشتر کرد، بلکه یک روش درمانی برای حل مسائل جنسی وجود دارد. درمان رابطه ی جنسی به طور کامل با صحبت کردن انجام می شود.

رابطه ی جنسی0

درمانگر رابطه ی جنسی با تمرکز بر روی مشکل، سعی در برطرف کردن آن دارد و نه اینکه فقط سعی در متقاعد کردن فرد به داشتن رابطه ی جنسی داشته باشد. خود فرد نیز باید همکاری لازم را با درمانگر داشته باشد. در مورد مسائل جنسی نوعی هم رایی و اتفاق نظز وجود دارد، یک درمانگر جنسی هرگز سعی در درمان همجنس بازی نمی کند، بلکه دیگر دست اندرکاران بهداشت روانی اقدام به انجام این کار می کنند.

یک چشم انداز مثبت در مورد سودمندی روابط جنسی بر روی زندگی مردم وجود دارد. علاوه بر این در مورد اثرات بد آن در مشکلات ایجاد شده از روابط جنسی نیز صحبت خواهیم کرد. سعی می کنیم این مسائل را از دیدگاه علمی بررسی کنیم، و نه از منظر ایدئولوژیک.

دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه

روانپزشک و رواندرمانگر 

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *