خشم در زندگی زناشویی

اگر:

اغلب خشم شما به صورت انفجارهای کوچک و بزرگ رخ می دهد.

اگر کم عصبانی می شوید اما وقتی که عصبانی می شوید، دیوانه وار عصبانی می شوید.

پیوسته احساس خشم را در دلتان می کنید و همواره آزارتان می دهد.

باید توجه داشته باشید که خشم در زندگی زناشویی به معنی انرژی منفی است. اگر احساس خشم در زندگی تان حتی کم است، دقت کنید که هرچقدر هم که خوب رفتار کنید تاثیر منفی طغیان های رفتاری از بین نخواهند رفت.

خشم در زندگی زناشویی

خشم به اجبار منتهی خواهد شد!

این نکته کلیدی خشم است. یعنی اینکه خشم باعث نمی شود که رفتارهای طرف مقابلتان اصلاح شود، بلکه شما فقط او را مجبور به انجام کاری کرده اید. وقتی عصبانیت اوج می گیرد، هدف اولیه را فراموش می کنید و فقط به این موضوع فکر می کنید که خواسته شما اجابت شود. درواقع آتش خشم درونتان باعث می شود که درک این موضوع را نداشته باشید که در زندگی زناشویی دو تن وجود دارند و هردو برای آینده شان تصمیم می گیرند و اگر مسایل فقط باعث رضایت یک طرف شود، طرف مقابل حتما نارضایتی اش را در جای دیگری به او نشان خواهد داد.

موضوع مهم دیگر این است که خشم در روابط زناشویی باعث دردهای جسمانی نیز خواهد شد و این موضوع هم به دلیل شرایط بدن در هنگام خشم است (یعنی بالا رفتن یک سری هورومون ها و تغییرات جسمانی). این موضوع باعث خواهد شد که در این زوج ها، سردرد، تنش، زخم معده، حملات قلبی و مشکلات روانی بیشتر باشد.

هم چنین اثر زهرآلود یک مشاجره ممکن است تا هفته ها، ذهن و جسم شما را درگیر کند و باعث شود که نتوانید تا مدتی لحظات خوش را تجربه کنید….

[divider]

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x