تستی برای سنجش سلامت مغزشما ؟

توانایی ایستادن روی یک پا ممکن است به عنوان یک شاخص برای سلامت مغز در نظر گرفته شود، یک مطالعه جدید ادعا می کند که عدم توانایی در حفظ تعادل روی یک پا برای بیش از 20 ثانیه بدان معنی است که فرد به احتمال زیاد مستعد آسیب به رگ های خونی مغز است . از این رو زودتر به زوال شناختی دچار خواهد شد.

 
حفظ تعادل

 

مغز یک عضو پیچیده است که کنترل تمامی بدن را به عهده دارد اگر می خواهید یک بدن سالم داشته باشید باید یک مغز سالم داشته باشید .
سلامت مغز شما نقش مهمی تقریبا در همه چیز شما مانند تفکر ،احساس، به خاطر سپردن، کار، بازی و حتی خواب دارد.

 

بنابراین اگر سالم بودن یک روش زندگی است و ریشه سلامت ، در مغز شما است، مهم است که با تمرین کردن های مناسب ، تغذیه صحیح و برنامه منظم ورزشی به سلامت آن بپردازرید .
مطالعات نشان داده اند که با افزایش سن و بروز سکته مغزی ،مغز کاهش یافته و دچار زوال عقل و اختلال حافظه میشود، کاهش حافظه نیز امر اجتناب ناپذیری است اما با تقویت اندام های ذهنی در سن بزرگسالی می توان کاهش عملکرد ذهنی را به تاخیر انداخت.

 

یکی از روش هایی که منجربه افزایش عملکرد ذهنی شما میشود روش نوروفیدبک است .


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

 

منبع :

www.medindia.net/news/healthinfocus

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *