Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور! - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

بهترین سکس تراپیست و سکس تراپی در تهران

 

کلینیک سکس تراپی
سکستراپی

سکس تراپی نوعی روان درمانی است – یک اصطلاح رایج برای درمان مشکلات روحی و روانی از طریق صحبت کردن با یک روان درمانگر حرفه ای. در جلسه سکستراپی نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی، احساسات جنسی و صمیمیت به صورت فردی یا با حضور پارتنر فرد انجام می گیرد. سکستراپی برای هر فردی در هر سنی و هر جنسیتی موثر است.

سکستراپی چیست؟

سکس تراپی درست مانند دیگر مشاوره های روانی است. شما در این جلسات مشکل خود را با صحبت کردن در مورد تجربیات، نگرانی ها و احساساتتان برطرف می کنید.

در سکستراپی بیمار به همراه تراپیست و سپس به تنهایی مکانیسم هایی را یاد می گیرد که واکنش هایش در آینده را بهبود می بخشند تا بتواند زندگی جنسی بهتری با همسرش داشته باشد.

در جلسات اولیه، تراپیست یا به تنهایی با شما صحبت می کند، یا همسرتان هم در جلسات حضور خواهد داشت. یادتان باشد که تراپیست آنجاست تا شما را راهنمایی کند و به شما کمک نماید تا چالش پیش رو را حل نمایید. اما بهتر است نکات زیر را در مورد جلسات سکس تراپی بدانید:

 • قرار نیست تراپیست طرف کسی را بگیرد و تلاش کند تا نفر دیگر را قانع کند.
 • همچنین قرار نیست هیچ برخورد فیزیکی یا جنسی بین بیمار و تراپیست به وجود بیاید. متخصص سکس تراپی ابداً قرار نیست با یکی از طرفین رابطه جنسی برقرار کند تا بخواهد راه و روش درست این کار را به طرف دیگر نشان دهد. لذا این تصور ابتدایی کاملاً غلط را از ذهن بیرون کنید.

در هر جلسه، تراپیست  به هر دو طرف فشار می Hورد تا راحت تر رابطه خود را مدیریت کنند و نگرانی های خود را بپذیرند. نگرانی هایی که موجب ناتوانی در برقراری رابطه جنسی شده است. تمام درمان های گفتگو محور، از جمله سکس تراپی، محیطی حمایتگر و آموزنده برای بیمار فراهم می کنند.

هدف این جلسات این است که آرامش ایجاد کند و مشوق تغییر باشد. شما به احتمال زیاد جلسات تراپی را با تکالیف و تمریناتی ترک می کنید که باید تا قبل از جلسه آتی آنها را انجام دهید.

اگر تراپیست شک کند که ناتوانی شما به خاطر یک مشکل فیزیکی است، ممکن است شما را به یک پزشک درمانگر ارجاع دهد.

 

سپس تراپیست و پزشک معالج می توانند در مورد علائم و نشانه های شما با هم مشورت کنند تا با هم بهترین راهکار برای حل کردن مشکلات فیزیکی که موجب مشکلات جنسی شده اند را برطرف نمایند.

سکس تراپیست کیست؟

سکستراپی معمولا توسط روانشناس، مدد کار اجتماعی، پزشک یا درمانگرهای دارای مجوز انجام می شود که در مورد مسائل جنسی و روابط آموزش ویژه دیده اند. سکستراپ ها دارای مدرک دانشگاهی در این زمینه هستند.

درمانگر سکستراپی با بیمار خود رابطه جنسی یا فیزیکی برقرار نمی کند، بلکه از طریق بررسی مشکل به وجود آمده، معاینات لازم، صحبت با بیمار و تجویز دارو به حل مشکل به وجود آمده کمک می کند.

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و طی چند جلسه کوتاه انجام می شود. برنامه درمانی بستگی به نگرانی ها و مشکلات به وجود آمده دارد.

قبل از مطالعه ادامه مقاله با بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی آشنا شوید

بنابراین مراجعه به سکستراپی یا زوج درمانی مشابه مراجعه به متخصص زنان برای رفع مشکلات زنان و زایمان است. هر دو دارای تخصصی در این زمینه هستند. به هرحال نمی توان گفت نمی توان از یک درمانگر غیر جنسی برای مشکلات جنسی کمک مناسب دریافت کرد، بلکه احتمال موفقیت درمان در این مورد کمتر خواهد بود.

این درمانگرها یک آگاهی ویژه نسبت به تمایلات جنسی که ورای تجربیات فرد است، دارند. آنها معمولا روش های مختلفی برای درمان مشکل یک بیمار دارند. روش کار به اینگونه است که ابتدا روش درمانی خود را برای مراجعه کننده توضیح می دهند. قرار نیست کسی را که تمایلات جنسی کمتری دارد به اجبار به برقراری روابط جنسی وادار کرد، بلکه روشی برای درمان مشکل وجود دارد. در صورتی که مشکلات به وجود امده روحی و روانی باشند، مبنای کار بیشتر با صحبت انجام می شود.

به علاوه سکستراپ ها دانش زیادی در مورد فرایندهای فیزیولوژیک دارند که بخشی از تمایلات جنسی انسان هستند. آنها با همکاری با پزشکان به طور کامل مشکلات و نگرانی های جنسی به وجود آمده را برطرف می کنند.

مطمئنا تمایلات جنسی تاثیر مثبت بر روی زندگی انسان و در نتیجه جهان به طور کل، دارند. بیماری و مشکل در این روابط و تمایلات پیامدهای فردی و اجتماعی ناخوشایندی در پی دارد. در سکستراپی سعی می شود با روش های علمی این مشکلا مورد بررسی و رسیدگی قرار بگیرند.

دکتر سکس
سکسولوژیست در تهران

چرا سکستراپی و سکس تراپ کیست؟

 

جلسه های سکستراپی به حل مشکلات جنسی بین زن و شوهرها کمک می کند، از نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی تا احساسات به وجود آمده بین دو نفر نسبت به یکدیگر. در جلسات سکستراپی بر مشکلاتی تمرکز می شود که عبارتند از:

 • نگرانی های مربوط به تمایلات یا تحریک های جنسی
 • نگرانی های مربوط به گرایشات جنسی
 • رفتارهای جنسی مخرب
 • اختلال در نعوظ
 • انزال زودرس
 • مشکل در تحریک جنسی
 • مشکل در رسیدن به ارگاسم (آنورگاسمی)
 • مقاربت دردناک
 • مشکلات مربوط به صمیمیت، ناتوانی در برقراری رابطه صمیمی یا شرایط مزمن
 • نگرانی در مورد تجربه های ناخواسته گذشته

چطور برای جلسات سکستراپی آماده شوید؟

 

قبل از برنامه ریزی برای جلسات سکستراپی لازم است برخی نکات را مد نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که درمانگر مورد نظر شما مناسب شماست و توانایی برطرف کردن مشکلتان را دارد. به این منظور می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید:

سکستراپی
سکستراپی
 • تحصیلات و تجربه. پیشینه آموزشی و تجربی درمانگر چگونه است؟
 • دسترسی و امکانات. مطب درمانگر مورد نظر شما کجاست؟ ساعات کاری وی چگونه است؟ با این موارد مشکلی ندارید؟
 • برنامه درمانی. هر جلسه چقدر طول می کشد؟ جلسات هر چند وقت یک بار برگزار می شوند؟ برنامه درمانی چند وقت طول می کشد؟

قبل از مراجعه به دکتر سکس تراپ

 

بهتر است خود را برای هر جلسه آماده کنید و نکات زیر را برای این آکادگی در نظر بگیرید:

 • جزئیات مشکل خود را آمده سازید، از جمله این مشکل چه زمانی شروع شده است، آیا این مشکل دائمی است یا به شکل منقطع بروز می کند، تا کنون به پزشک و متخصص دیگری هم مراجعه کرده اید، روش های درمانی ارائه شده توسط آنها و نتایج حاصل چه بوده است.
 • اطلاعات شخصی مهم خود را بیان کنید، از جمله شرایط پزشکی خود و هر گونه استرسی که دارید و همچنین تغییراتی که اخیرا در زندگی شما رخ داده است.
 • تمام داروهایی که در حال مصرف آنها هستید، از جمله داروهای بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل ها یا داروهای گیاهی و میزان مصرف آنها.
 • سوالات خود را آماده کنید تا از درمانگر بپرسید.

انتظارات شما از سکستراپی

 

جلسات سکس تراپی احتمالا با توصیف های شما از مشکل به وجود امده آغاز می شود. مشکلات جنسی ممکن است پیچیده باشند و درمانگر از شما می خواهد مشکل را به طور واضح برای وی بیان کنید. زمانی که درمانگر متوجه مشکل شد در مورد روش های برای رفع نگرانی و بهبود روابط و حل مشکل ارائه می دهد.

صحبت در مورد مشکلات جنسی ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما متخصصین سکستراپی این توانایی را دارند که فضایی راحت برای بیمار آماده کنند تا مسائل و نگرانی های خود را بیان کند.

 

معمولا بهتر است که جلسات با حضور پارتنر برگزار شود. پس از هر جلسه ممکن است تکالیف و تمرین هایی به هر دو نفر محول شود، از جمله:

 • تمرین برقراری روابط با پارتنر
 • تمرین تکنیک های ذهن آگاهی (mindfulness)
 • مطالعه کردن یا مشاهده فیلم هایی در مورد سلامت روابط جنسی
 • تغییر تعاملات جنسی و غیر جنسی خود با پارتنر

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و برخی منگرانی ها به سرعت و طی چند جلسه برطرف می شود. اما گاهی چندین جلسه مشاوره برای رفع برخی مشکلات لازم خواهد بود. با پیشروی جلسه های سکستراپی می توانید از تجربه های خود در خانه استفاده کنید تا مشکلات را بهتر تشخیص داده و به حل آنها اقدام کنید.

 

دیگر مشکلات مربوط به روابط زناشویی

 

به یاد داشته باشید که نگرانی در مورد مشکلات جنسی و صمیمیت اغلب با مشکلات دیگری در ارتباط است، از جمله اضطراب یا افسردگی. در برخی موارد نیز عملکردهای جنسی تحت تاثیر بیماری های مزمن، عوارض برخی داروها، جراحی و بالا رفتن سن قرار می گیرند.

بسته به نوع مشکل به وجود امده ممکن است مراجعه به سکستراپی کافی باشد، در صورت نیاز درمانگر شما را به متخصصین دیگر معرفی خواهد کرد.

سکستراپی
سکستراپی

نتایج سکستراپی

 

از طریق سکستراپی می توانید مشکلات خود را واضح تر و بهتر بیان کنید، نیازهای خود را بشناسید و همچنین نیازهای جنسی پارتنر خود را بهتر درک کنید.

بهتر است بدانید سکستراپی زمانی نتیجه خوبی خواهد داشت که به درمانگر خود اعتماد کرده و سعی کنید ارتباط خوبی با وی برقرار کنید.

 


تیم تحقیقاتی نگارنده این مقاله و معرفی بهترین زوج درمانگران تهران در جایروس

روانپزشک و روان درمانگر اختلالات جنسی ( مشکلات میل جنسی، واژینیسموس و مشکلات روابط زناشویی)

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر سینا قاسمی

روانپزشک و روان درمانگر، متخصص زوج درمانی و اختلالات جنسی

 

 

روانپزشک و سکس تراپیست

دکتر ضحی ابریشمی

روانپزشک و رواندرمانگر

 

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر فرشاد شیبانی

متخصص روانشناس بالینی، زوج درمانگر و مدرس دانشگاه

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی 

روانشناس ،نوروتراپیست،رفتاردرمانگر بهداشت و رفتار جنسی

 


منبع شماره 1

منبع شماره 2


مرکز ویژه زوج درمانی و سکس تراپی تهران

 

 تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (پذیرش فقط با وقت قبلی) برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق waze ویز و برای دریافت نشانی دقیق اینجا کلیک کنید.

021-22636863

021-22648627

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

2.8 27 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

151 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بهنام

سلام
۲۰ سالمه در وقت رابطه الت تناسی مرا برای شروع عمل اذیت میکند چ راهی وجود داره

سلام دوست گرامی
سوالتان واضح نمی باشد. در مورد موارد این چنینی باید به سکس تراپیست مراجعه فرمایید تا متناسب با نوع اختلال و اینکه علل روحی دارد یا جسمی، راهکار مناسب درمانی اتخاذ گردد.

امیر

سلام آیا دکتر های مرکز در بیمارستان های دولتی هم ویزیت انجام میدهند؟

یاس

سلام خسته نباشید من نزدیک ب 4 سال هس ک دچار مرض خود ارضایی شدم و در رابطه با شوهرم با دخول ارضا نمیشم هر کاری میکنم برای ترک فایده نداره دیگه کلافه و عصبی شدم کمکم کنید بتونم خود ارضایی رو ترک کنم

سلام دوست عزیز
در این خصوص باید به سکس تراپیست مراجعه نمایید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشکان و درمانگران حیطه سکس تراپی) تایم ویزیت احذ نمایید.

Mohammad

سلام من ۱۰ ساله ازدواج کردم و دو تا بچه دارم اما متاسفانه از دبیرستان تا به امروز با اینکه ازدواج کردم خود ارضایی میکنم و تمایل زیادی به دیدن فیلم دارم و تو رابطه با همسرم زود انزالی دارم و همسرم هم دیر به ارگاسم میرسه
خیلی سعی کردم اما نتونستم ترک کنم احساس میکنم اعتیاد پیدا کردم چطور میتونم مشاوره بگیرم و باید از کجا شروع کنم

سلام
جهت درمان برای جناب دکتر قاسمی (روانپزشک – سکس تراپیست ) با شعبه شریعتی تماس حاصل فرمائید

حمید رضا

سلام خسته نباشین
من حدود ۱ ساله ازدواج کردم خودم خیلی گرمم خانومم خیلی سرده .
الان نزدیک ۱ماه و نیم رابطه نداریم . شاید تو ماه ۲ بار رابطه داشته باشیم . خودمم نمیدونم زود انزالیم بخاطر این سکس دیر به دیره یا دارم . واقعا خسته شدم . راهی هست بشه درستش کرد

سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که ذکر کردید باید به سکس تراپیست مراجعه فرمایید. بله فاصله طولانی در برقراری رابطه جنسی می تواند موجب زودانزالی گردد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشکان و درمانگران حیطه سکس تراپی) تایم ویزیت اخذ نمایید.

ارژنگ

سلام و قت بخیر
آیا مشکل نعوظ یا عدم نعوظ با منشاء روانی درمان دارد یا خیر ؟ حقیقت روانپزشکهای زیادی مراجعه کردم قرص هم خوردم بی فایده بوده … شما می تونید کاری برام بکنید ؟ 38 ساله و متاهل هستم…ممنون می شم

سلام دوست عزیز
اختلالات نعوذ میتواند منشا روحی و یا جسمی داشته باشد.
توصیه می شود ابتدا توسط اورولوژیست معاینات و بررسی های لازم صورت گیرد و در صورت عدم مشکل جسمی، تحت نظر روانپزشک قرار گیرید.
در صورت تمایل با مرکز سکس تراپی تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

شهین

وقتتون بخیریزد هستم یه مرکز مشاور سکس تراپی خوب در استان یزد معرفی میکنید؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه اطلاعات دقیقی در این خصوص نداریم. در صورت تمایل می توانید با مرکز سکس تراپی تهران تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

fatemeh9322

سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم بپرسم آیا موقع رابطه جنسی اگر زن توسط مالش کلیتوریس که با دست شوهرانجام شده ارضا شود نوعی خودارضایی به حساب میاد و برای زن مشکل جسمی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟

مشکلی نیست و جزئی از رابطه جنسی است

ریحانه

با سلام
من ۹ سال است ازدواج کرده ام و فرزندی ندارم.
همسرم نسبت به من سرد بوده و الان بیان میدارد که از ابتدا به من هیچ حس همسری نداشته و مثل خواهر و مادرش به من نگاه کرده است. برای همین نتوانسته با من رابطه برقرار کند.
باید به کدام دکتر مراجعه نمایم؟؟
با تشکر

سلام
بهتراست همراه با همسرتان برای جناب دکتر قاسمی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

راحله

هزینه های سکس تراپی خیلی بالاس جایی رو نمیشناسید که کمتر بگیرن ممنون

زهرا

سلام من به ارگاسم نمی رسم ۳۳ سالم هست میشه یه دکتر خانم به من معرفی کنین؟

سلام دوست عزیز
با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

شاهین

سلام من ۳۳ سالمه الان یکساله ازدواج کردم متاسفانه مشکل زود انزالی دارم و همسرم از این موضوع خیلی نگرانه بنظر شما چکار کنم.

سلام
ابتدا باید برای بررسی های بالینی با متخصص ارولوژی ملاقات کنید در صورتی که مشکل جسمی نباشد برای جناب دکتر قاسمی در شعبه شریعتی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

رضا

سلام دیابت نوع دو دارم چند سال است مشکل شدید نعوظ دارم ایا میتوانید به من کمک کنید

سلام دوست عزیز بیشتر از 50 درصد مردان مبتلا به دیابت، اختلال نعوظ پیدا می‌کنند که شیوع آن در دیابت نوع دو بیشتر از دیابت نوع یک است. بهتر است با کنترل قند خونتان این مشکل را برطرف کنید هم چنین طیف گسترده و متنوعی از درمان‌های دارویی خوراکی، تزریقی و حتی وسایل کمکی وجود دارد که می توانید با مراجعه به درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها از این درمان‌ها و نیز مشاوره‌ها و تمریناتی که برای بهبود سلامت جنسی وجود دارد بهره‌مند شوید. در صورت تمایل می توانید با مرکز شماره یک تهران، تماس بگیرید و از… Read more »

abouzar

سلام خسته نباشید میشه یه متخصص سکستراپی تو شهر تبریز معرفی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
متاسفانه شناختی نسبت به مراکز سکس تراپی در تبریز نداریم و بدون اطلاعات کافی نمی توانیم مرکز خاصی را معرفی نماییم.

فاطمه

با سلام من و همسرم حدودا یک سال و نیم ک ازدواج کردیم و من بعد از چند ماهی متوجه شدم ک ایشون خودارضایی دارن البته خودش از این قضیه ناراحته و میگه بعد از ازدواج خیلی کمتر شده شاید ماهی یک بار ولی همین موضوع منو خیلی ناراحت میکنه چطوری میتونم بهش کمک کنم؟و ب چ پزشکی باید مراجعه کنیم ؟

سلام دوست عزیز
علل متعددی می تواند موجب این رفتار همسرتان باشد، بهترین کار این است که بدون سرزنش یا برخورد منفی، دوستانه با وی راجب این موضوع صحبت کنید و برای کنترل و بهبود این شرایط با سکس تراپیست صحبت نمایید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

Nazila_M

سلام
ببخشید من گرایش جنسی آسکشوال دارم .. شما می‌تونید در این زمینه راهنماییم کنید؟

سلام
برای جناب دکتر قاسمی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

ناشناس

سلام ،من و همسرم ۸ ساله ازدواج کردیم و حدودا 9 ماهه که درگیر ماجرا جدایی شده بودیم حالا بعد از ۹ ماه دوباره داریم با هم زندگی می کنیم اما تو رابطه جنسی هر دو به مشکل خوردیم من خیلی چیزی حس نمیکنم و ایشونم میگن که واژن خیلی گشاد شده و ایشون هم ارضا نمیشن یا بشن هم خیلی دیر یعنی نه تنها با دخول ارضا نمیشن با دست هم خیلی دیر و به سختی
راهی برای درست شدن این مشکلات وجود داره؟

سلام
خدا روشکر که وصلت منجر به جدایی نشد.بله با تمرین های جسمی و آموزش های رفتاری جنسی این مشکلات هم به امید خدا و تلاش شما عزیزان به راحتی رفع خواهد شد.جهت جلسه مشاوره جنسی به صورت حضوری در کلینیک شعبه شریعتی در خدمتتان هستم.
مریم عبداللهی-روانشناس ومشاور بهداشت ورفتار جنسی

مقدم

سلام وخسته نباشید
من دنبال یک دکتر متخصص سکسولژیستم
ونیدونم ایا به مشکلات اخیرم باید به کدوم دکتری برم اروژلیست یا…راهنمایی بفرمایید ممنون

برای دکتر سینا قاسمی نوبت بگیرید

علی

سلام من دچار زود انزالی شدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه علل متعدد جسمی یا روحی موجب این حالت می گردد توصیه میشود توسط سکس تراپیست بررسی لازم صورت گیرد تا متناسب با علت و شدت اختلال، راهکار مناسب اتخاذ گردد.
چنانچه تهران هستید می توانید با یکی از مراکز تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

محمد

“سلام ۲۴ سالمه، مدت خیلی زیادیه دچار مرض خود ارضایی شدم تقریبا روزی یکبار. متاسفانه دچار مشکلاتی شدم مثل زود انزالی. الان در شرف ازدواجم و ب شدت ازین مساله زود انزالی واهمه دارم و میترسم تو رابطم با همسرم دچار مشکل بشم از طرفی ترک این عادت بشدت برام سخت شده. لطفا راهنماییم کنید با تشکر”

سلام
بله اویلش سخت است و بهتراست از سیستم تنبیه و پاداش برای خود استفاده کرده و به مرور کاهش دهید مثلا روزهای ابتدایی یک روز درمیان انجام داده در صورتی که موفق به ناجام شدید برای خود پاداشی را در نظر بگیرید اگر با این روش ساده بهتر نشدید نیاز به مراجعه حضوری و ببرسی های بالینی است .
مریم عبداللهی ( روانشناس و سکس تراپیست)

ریحانه

سلام خانم ۳۳ساله هستم ده ساله ازدواج کردم اصلا ارگاسم نشدم تا حالا همسرم هم زود انزالی داره راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
علل متعدد جسمی یا روحی می تواند موجب زود انزالی گردد. متناسب با علت، راهکار مناسب درمانی از سوی درمانگر پیشنهاد می گردد. در این خصوص توصیه میشود به سکس تراپیست مراجعه نمایید.
در مورد موضوع ارگاسم نیز سکس تراپیست راهکار و تکنیک های موثر در این خصوص را به شما ارائه می دهد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

فرزانه

سلام من درشرایط های مختلفی ی سکس داشتم و امتجان کردم اما حس میکنم هیچ احساس خاصی به داشتن رابطه ندارم و حس میکنم آسکشوالم
نیاز دارم با یک دکتر سکس تراپیست صحبت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
می توانید با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی و سایر درمانگران سکس تراپ تایم ویزیت اخذ نمایید.

محسن

سلام من ۳ ساله با همسرم عروسی کردیم اما خانمه من اجازه نداده ک من سکس از جلو با اون داشته باشم و همش میگه من میترسم ومنم بخاطر عشق و علاقمون دووم اوردم چیکار کنم

سلام دوست عزیز
علل متعددی جسمی و یا روحی می تواند موجب بروز این حالت گردد.
احتمالا می تواند مساله واژینیسموس مطرح باشد، توصیه می شود حتما در این خصوص با سکس تراپیست صحبت نمایید.
راهکارهای متعدد و موثری در این زمینه وجود دارد که متناسب با علت اتخاذ می گردد و این حالت برطرف می گردد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرد تا همکاران راهنماییتان کنند.

مریم

سلام.من ۳۵ ساله هستم.باکره هستم وچند روزه عقد کردم به همسرم از چندماه قبل از عقد گفته بودم که هیچ میل جنسی بهشون ندارم اما ایشون مطمئن بودن که بعد ازعقد حل میشه الان ۱۵ روز از عقدمون گذشته و من حتی برای یه بوسیدن ساده هم هم هیچ میلی ندارم و واقعا هیچ میل جنسی نسبت بهشون ندارم.البته افسردگی دارم و قرص خواب زوپیدم ۱۰ هم مصرف میکنم.الان که بهشون میگم هیچ حسی ندارم برای سکس خیلی بد برخورد میکنن و میگن یعنی چی این حرف.خواهش میکنم راهنماییم کنین که چیکار کنم.ممنونم

سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه می شود در این خصوص با سکس تراپیست صحبت نمایید.
علل متعددی می تواند موجب این حالت گردد که افسردگی می تواند بخشی از آن باشد.
قطعا با راهکارهایی که توسط درمانگر ارائه می گردد این شرایط بهبود می یابد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

خیلی ممنونم از راهنماییتون

پروا

با سلام
در رابطه فانتزی های جنسی که بازگو نمیشوند مانع رابطه صمیمانه و عمیق در سکس می‌شود نیاز به درمان دارد؟ ممکن است موجب دیرانزالی یا بی میلی شود؟ منجر به خیانت چطور؟
در صورت نیاز به درمان، سکس‌تراپ مناسبتر است یا رواندرمانگر؟
ممنونم

سلام دوست عزیز با توجه به اینکه ارتباط جنسی بین زوجین یکی از نیازهای مهم در ارتباط می باشد بهترین حالت این می باشد که تمابلات و علاقه مندی های این حوزه با رعایت احترام و ارتباطی صمیمی با وی در میان گذاشته شود، به خصوص که اگر مطرح کردن این موضوع برای یکی از طرفین حائز اهمیت باشد و عدم در میان گذاشتن این مسائل موجب مشکلات ارتباطی گردد. چنانچه در مطرح کردن ابن مسائل دچار مشکل شده اید بهتر است با سکس تراپیست مشورت نمایید. در صورت تمایل می توانید با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران… Read more »

علی

با عرض سلام و خداقوت . من ۲۵ سالمه و بنده متاسفانه دچار خودارضایی هستم به شکلی که برای چندین سال روزی حدود ۱۰بار انزال بیشتر یا کمتر انزال داشتم و الان هم با کلی کنترل رسوندمش به هر ۲ یا ۳ روز یکبار با حدود۸ بار انزال که تازه دفعه های آخر یه کمی خسته میشم . آیا من بیماری خاصی دارم که اینقدر میل و توان جنسی بالا یی دارم . یا چون نسبت بهش دارم منع میشم اینقدر حریص شدم ؟
آیا با ازدواج درست میشه ؟

سلام دوست عزیز میزان تمایلات جنسی در افراد مختلف متفاوت می باشد. در خصوص میل زیاد به مسائل جنسی چنانچه خللی در فعالیت های روزانه و ارتباط با پارتنر ایجاد نکند هیچ نکته منفی ندارد. اما چنانچه مجرد هستید و این میزان میل منجر به خودارضایی زیاد می شود بهتر است راهکارهایی مانند موارد زیر را جهت کنترل این شرایط اتخاذ نمایید. چنانچه با راهکارهای زیر نیز باز این شرایط بهبود نیافت بهتر است با سکس تراپیست صحبت نمایید. ورزش تغییر رژیم غذایی دور شدن از محرک های جنسی مانند فیلم ها، تصاویر و شرایط تحریک کننده داشتن فعالیت های… Read more »

Ali.k

سلام من ۲۸ سالمه و دوسال پیش عمل کجی آلت انجام دادم ولی بعد از عمل بازم حدود ۴۵ درجه یا کمتر انحنا داره، دکتر گفت بعد از ازدواج اگه تو نزدیکی مشکل داشتی باز عمل کن، خواستم بدونم که قبل ازدواج باید این موضوع (انحنای آلت) رو به طرفم. بگم یا نه؟ یا ممکنه این موضوع باعث اختلاف یا طلاق بشه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.

سلام دوست گرامی اختلال کجی آلت تناسلی عوامل متعددی دارد مانند: کجی آلت تناسلی مادرزادی، کجی آلت تناسلی اکتسابی، بیماری پیرونی، شکستگی آلت تناسلی و … شدت این اختلال نیز در افراد مختلف متفاوت می باشد. در خصوص مطرج کردن این موضوع به پارتنر نیز بستگی زیادی به شدت اختلال و میزان تاثیر آن در روابط جنسی نرمال دارد. بطور کلی بهتر است این موضوع با طرف مقابل مطرح گردد تا طی زمان و پس از ازدواج مشکلی ایجا نشود. توصیه می شود در این خصوص از سکس تراپیست راهنمایی بگیرید. در صورت تمایل با مرکز شماره ی یک تماس… Read more »

بیژن

سلام
هفت ساله ازدواج کردم روابط جنسی با همسرم تا یک سال قبل ازین خوب بود ولی به گفته خودشون در یک سال اخیر مخصوصا چند ماه اخیر که باردار هم شدند هیچ تمایلی به رابطه جنسی ندارند و از نظرشون کار من نوعی آزار و تجاوز تلقی میشه احوالات افسردگی و اجتناب و اضطرابشون رو میفهمم ولی بحدی نیست که اطرافیان بفهمند
بنظرتون مشکل رو باید با سکس تراپ حل کرد یا ریشه مشکل افسردگی هست و اینکه از ساری پیام میزارم و بخاطر بارداری امکان مراجعه حضوری نداریم
ممنون از لطفتون و وقت ارزشمندی که میزارید

سلام دوست عزیز
علل متعددی می تواند موجب بروز این حالت گردد. توصیه می شود با روانشناس صحبت نمایید.
متناسب با علت، راهکارهای متعدد و موثری وجود دارد.
امکان مشاوره آنلاین نیز در مجموعه جایروس کلینیک وجود دارد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

صادق

سلام وقت بخیر بنده مجرد هستم و اختلال نعوذ دارم اگر به مرکز شما مراجعه کنم درمان هست.ممنون

سلام دوست عزیز
علل متعدد روحی و یا جسمی می تواند موجب بروز این حالت گردد.
جهت بررسی این موضوع و پاسخ دقیق، نیاز به ارزیابی بالینی می باشد.
توصیه می شود با سکس تراپیست صحبت نمایید، چنانچه علت جسمی باشد به اورولوژیست ارجاع داده خواهید شد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

Ali

سلام،میخواستم بدونم میتونم جلسات سکس تراپی رو به صورت آنلاین انجام بدم،چون ایران نیستم و نمیتونم حضوری شرکت کنم.
ممنون

سلام دوست عزیز
این امکان وجود دارد. با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

گلی

سلام خسته نباشید من یه دوماهی میشه نامزد کردم ونامزدم مگن که باید رابطه داشته باشیم ویکبارهم بزورمنو مجبورکرد من اصن دلم نمخواد چکارکنم

سلام دوست عزیز
بهتر است در این خصوص از مشاور کمک بگیرید.
با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

Shadi

سلام افراد خارج از کشور هم میتونند وقت بگیرند برای مشاوره انلاین اگر بله شماره واتس اپ یا راه ارتباطی دیگری موجود هست؟

سلام دوست عزیز
بله امکان مشاوره و ویزیت آنلاین در مجموعه جایروس کلینیک فراهم می باشد.
با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

Shahok

سلام ، من موقع رابطه همان ابتدای هنگام دخول دچار انزال میشم، و بعد دیگه نعوظ رو از دست میدم و الت تناسلیم دیگه دچار نعوظ نمیشه قرص هایی نظیر داپوکستین هم روم اثر نکرده ، اما سیلدنافیل تا حدودی بعداز انزال تونسته کمک بخش به نعوظ باشه اما مشکل زود انزالی مشکل خیلی بزرگیه و بیشتر همسرم قربانی این مشکل بنده ست ، تورو خدا برای نجات زندگی یه جوون هم شده کمکم کنید، دکتر های شهرستان هم داروی ضد افسردگی فقط بلدن تجویز کنن که بخدا هیچ تاثیری نداشته، تهران هم به دلیل مشکلات مالی نمیتونم بیام و… Read more »

سلام دوست گرامی
علل متعدد جسمی یا روحی می تواند موجب بروز این حالت گردد. جهت بررسی این موضوع و پاسخ دقیق، نیاز به معاینه و ارزیابی بالینی شما می باشد.
متاسفانه بدون بررسی طبی نمی توانیم نظری در این خصوص ارائه دهیم.
جهت کنترل و درمان این موضوع باید تحت نظر سکس تراپیست باشید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان میکنند.

آذر

سلام وقت بخیر من آذر روزبهانی یک زن متأهل هستم در زندگی زناشوییم با همسرم در روابط جنسی و زناشویی بخاطر درخواست هایی که من دوست ندارم به مشکل برخوردیم.
ممنون میشم اگر راهی برای حل این طور و مشکلات هست راهنماییم کنید؟

سلام دوست گرامی
توصیه می شود در این زمینه با سکس تراپیست صحبت نمایید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

سارا دهکردی

سلام نامزد من با دیدن خانومها در خیابان و حتی دیدن کوچکترین صحنه ها در فیلم تحریک میشه و قبل از این هر شب با دیدن فیلم های پورن و سکس چت خودارضایی بسیاااااار زیادی داشته.گاها در روز دو یا سه بار. این مسئله منو خیلی نگران میکنه. اینکه با دیدن یک خانوم با لباس معمولی تحریک جنسی بشن در حدی که نگاهشون رو پس میکشن چون میدونن که نمیتونن خودشون رو کنترل کنن آیا طبیعیه؟

سلام دوست گرامی
میزان و نوع تمایلات جنسی در افراد مختلف متفاوت می باشد. اما در خصوص وابستگی فرد به برخی رفتارهای جنسی مانند تماشای مداوم فیلم پورن، خودارضایی مکرر به طوری که فعالیت روزانه وی مختل گردد و … باید توسط سکس تراپیست بررسی گردد. چنانچه این حالت در روند فعالیت روزانه وی، ارتباط وی با افراد و همین طور روابط بین شما اختلال ایجاد می کند توصیه می شود حتما با سکس تراپیست صحبت نمایید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

بهار

سلام من نامزد کردم
و احساس میکنم که نامزدم به رابطه جنسی حساس هست
و من از این موضوع استرس گرفتم و میترسم نتونم نیاز هاشو برطرف کنم

بهار

من از بچگی خودم خبر نداشتم و خود ارضایی می‌کردم و الان چند وقت هست که برای مشکلات زناشویی میخام ترک کنم
و قبلا خیلی دفعاتش زیاد بود
اما الان ۱یا۲هفته شاید۱بار انجام بدم
که بعدش واقعا عذاب وجدان دارم و ناراحتم
ایا ازدواج میتونه راهکار ترک این عمل باشه؟

محمد

سلام من ۲۳ سالمه و تا حالا تجربه رابطه جنسی نداشتم ولی موقع خودارضایی کمتر از یه دقیقه ارضا میشم میخواستم ببینم زود انزالی رو میشه از رو خود ارضایی فهمید؟؟

mahsa

سلام من 29سالم و همسرم 33و سه سال ازدواج کردیم و همسرم 5سال ترمادول مصرف میکنه که در برقراری رابطه جنسیمون ب مشکل خوردیم و2ماه هست ک رابطه ای نداریم ب کدوم پزشک باید مراجعه کنیم

سلام دوست گرامی
در این خصوص باید با سکس تراپیست صحبت نمایید. با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

Shima

سلام
پارتنر بنده بتازگی از من درخواست داره که با شخص دیگری بدون حضور خودش رابطه داشته باشم و فیلم یا صدای ضبط شده ی مارو ببینه یا بشنوه. میگه خیلی براش لذتبخش هست. ولی من اصلا همجین فانتزی ای نداشتم تاحالا و حتی الان هم نمیتونم حتی بهش فکر کنم. تعجب من ازاین هست که ایشون بسیار حساس بود رو من اینکه الان خودش ازم میخواد همچین کاری کنم واقعا برام قابل هضم نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
توصیه می شود حتما در این خصوص با سکس تراپیست صحبت نمایید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید همکاران راهنماییتان می کنند.

151
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x