بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

محتوای صفحه (قابل کلیک)

بهترین سکس تراپیست و سکس تراپی در تهران

 

کلینیک سکس تراپی
سکستراپی

سکس تراپی نوعی روان درمانی است – یک اصطلاح رایج برای درمان مشکلات روحی و روانی از طریق صحبت کردن با یک روان درمانگر حرفه ای. در جلسه سکستراپی نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی، احساسات جنسی و صمیمیت به صورت فردی یا با حضور پارتنر فرد انجام می گیرد. سکستراپی برای هر فردی در هر سنی و هر جنسیتی موثر است.

سکستراپی چیست؟

سکس تراپی درست مانند دیگر مشاوره های روانی است. شما در این جلسات مشکل خود را با صحبت کردن در مورد تجربیات، نگرانی ها و احساساتتان برطرف می کنید.

در سکستراپی بیمار به همراه تراپیست و سپس به تنهایی مکانیسم هایی را یاد می گیرد که واکنش هایش در آینده را بهبود می بخشند تا بتواند زندگی جنسی بهتری با همسرش داشته باشد.

در جلسات اولیه، تراپیست یا به تنهایی با شما صحبت می کند، یا همسرتان هم در جلسات حضور خواهد داشت. یادتان باشد که تراپیست آنجاست تا شما را راهنمایی کند و به شما کمک نماید تا چالش پیش رو را حل نمایید. اما بهتر است نکات زیر را در مورد جلسات سکس تراپی بدانید:

 • قرار نیست تراپیست طرف کسی را بگیرد و تلاش کند تا نفر دیگر را قانع کند.
 • همچنین قرار نیست هیچ برخورد فیزیکی یا جنسی بین بیمار و تراپیست به وجود بیاید. متخصص سکس تراپی ابداً قرار نیست با یکی از طرفین رابطه جنسی برقرار کند تا بخواهد راه و روش درست این کار را به طرف دیگر نشان دهد. لذا این تصور ابتدایی کاملاً غلط را از ذهن بیرون کنید.

در هر جلسه، تراپیست  به هر دو طرف فشار می Hورد تا راحت تر رابطه خود را مدیریت کنند و نگرانی های خود را بپذیرند. نگرانی هایی که موجب ناتوانی در برقراری رابطه جنسی شده است. تمام درمان های گفتگو محور، از جمله سکس تراپی، محیطی حمایتگر و آموزنده برای بیمار فراهم می کنند.

هدف این جلسات این است که آرامش ایجاد کند و مشوق تغییر باشد. شما به احتمال زیاد جلسات تراپی را با تکالیف و تمریناتی ترک می کنید که باید تا قبل از جلسه آتی آنها را انجام دهید.

اگر تراپیست شک کند که ناتوانی شما به خاطر یک مشکل فیزیکی است، ممکن است شما را به یک پزشک درمانگر ارجاع دهد.

 

سپس تراپیست و پزشک معالج می توانند در مورد علائم و نشانه های شما با هم مشورت کنند تا با هم بهترین راهکار برای حل کردن مشکلات فیزیکی که موجب مشکلات جنسی شده اند را برطرف نمایند.

سکس تراپیست کیست؟

سکستراپی معمولا توسط روانشناس، مدد کار اجتماعی، پزشک یا درمانگرهای دارای مجوز انجام می شود که در مورد مسائل جنسی و روابط آموزش ویژه دیده اند. سکستراپ ها دارای مدرک دانشگاهی در این زمینه هستند.

درمانگر سکستراپی با بیمار خود رابطه جنسی یا فیزیکی برقرار نمی کند، بلکه از طریق بررسی مشکل به وجود آمده، معاینات لازم، صحبت با بیمار و تجویز دارو به حل مشکل به وجود آمده کمک می کند.

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و طی چند جلسه کوتاه انجام می شود. برنامه درمانی بستگی به نگرانی ها و مشکلات به وجود آمده دارد.

قبل از مطالعه ادامه مقاله با بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی آشنا شوید

بنابراین مراجعه به سکستراپی یا زوج درمانی مشابه مراجعه به متخصص زنان برای رفع مشکلات زنان و زایمان است. هر دو دارای تخصصی در این زمینه هستند. به هرحال نمی توان گفت نمی توان از یک درمانگر غیر جنسی برای مشکلات جنسی کمک مناسب دریافت کرد، بلکه احتمال موفقیت درمان در این مورد کمتر خواهد بود.

این درمانگرها یک آگاهی ویژه نسبت به تمایلات جنسی که ورای تجربیات فرد است، دارند. آنها معمولا روش های مختلفی برای درمان مشکل یک بیمار دارند. روش کار به اینگونه است که ابتدا روش درمانی خود را برای مراجعه کننده توضیح می دهند. قرار نیست کسی را که تمایلات جنسی کمتری دارد به اجبار به برقراری روابط جنسی وادار کرد، بلکه روشی برای درمان مشکل وجود دارد. در صورتی که مشکلات به وجود امده روحی و روانی باشند، مبنای کار بیشتر با صحبت انجام می شود.

به علاوه سکستراپ ها دانش زیادی در مورد فرایندهای فیزیولوژیک دارند که بخشی از تمایلات جنسی انسان هستند. آنها با همکاری با پزشکان به طور کامل مشکلات و نگرانی های جنسی به وجود آمده را برطرف می کنند.

مطمئنا تمایلات جنسی تاثیر مثبت بر روی زندگی انسان و در نتیجه جهان به طور کل، دارند. بیماری و مشکل در این روابط و تمایلات پیامدهای فردی و اجتماعی ناخوشایندی در پی دارد. در سکستراپی سعی می شود با روش های علمی این مشکلا مورد بررسی و رسیدگی قرار بگیرند.

دکتر سکس
سکسولوژیست در تهران

چرا سکستراپی و سکس تراپ کیست؟

 

جلسه های سکستراپی به حل مشکلات جنسی بین زن و شوهرها کمک می کند، از نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی تا احساسات به وجود آمده بین دو نفر نسبت به یکدیگر. در جلسات سکستراپی بر مشکلاتی تمرکز می شود که عبارتند از:

 • نگرانی های مربوط به تمایلات یا تحریک های جنسی
 • نگرانی های مربوط به گرایشات جنسی
 • رفتارهای جنسی مخرب
 • اختلال در نعوظ
 • انزال زودرس
 • مشکل در تحریک جنسی
 • مشکل در رسیدن به ارگاسم (آنورگاسمی)
 • مقاربت دردناک
 • مشکلات مربوط به صمیمیت، ناتوانی در برقراری رابطه صمیمی یا شرایط مزمن
 • نگرانی در مورد تجربه های ناخواسته گذشته

چطور برای جلسات سکستراپی آماده شوید؟

 

قبل از برنامه ریزی برای جلسات سکستراپی لازم است برخی نکات را مد نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که درمانگر مورد نظر شما مناسب شماست و توانایی برطرف کردن مشکلتان را دارد. به این منظور می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید:

سکستراپی
سکستراپی
 • تحصیلات و تجربه. پیشینه آموزشی و تجربی درمانگر چگونه است؟
 • دسترسی و امکانات. مطب درمانگر مورد نظر شما کجاست؟ ساعات کاری وی چگونه است؟ با این موارد مشکلی ندارید؟
 • برنامه درمانی. هر جلسه چقدر طول می کشد؟ جلسات هر چند وقت یک بار برگزار می شوند؟ برنامه درمانی چند وقت طول می کشد؟

قبل از مراجعه به دکتر سکس تراپ

 

بهتر است خود را برای هر جلسه آماده کنید و نکات زیر را برای این آکادگی در نظر بگیرید:

 • جزئیات مشکل خود را آمده سازید، از جمله این مشکل چه زمانی شروع شده است، آیا این مشکل دائمی است یا به شکل منقطع بروز می کند، تا کنون به پزشک و متخصص دیگری هم مراجعه کرده اید، روش های درمانی ارائه شده توسط آنها و نتایج حاصل چه بوده است.
 • اطلاعات شخصی مهم خود را بیان کنید، از جمله شرایط پزشکی خود و هر گونه استرسی که دارید و همچنین تغییراتی که اخیرا در زندگی شما رخ داده است.
 • تمام داروهایی که در حال مصرف آنها هستید، از جمله داروهای بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل ها یا داروهای گیاهی و میزان مصرف آنها.
 • سوالات خود را آماده کنید تا از درمانگر بپرسید.

انتظارات شما از سکستراپی

 

جلسات سکس تراپی احتمالا با توصیف های شما از مشکل به وجود امده آغاز می شود. مشکلات جنسی ممکن است پیچیده باشند و درمانگر از شما می خواهد مشکل را به طور واضح برای وی بیان کنید. زمانی که درمانگر متوجه مشکل شد در مورد روش های برای رفع نگرانی و بهبود روابط و حل مشکل ارائه می دهد.

صحبت در مورد مشکلات جنسی ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما متخصصین سکستراپی این توانایی را دارند که فضایی راحت برای بیمار آماده کنند تا مسائل و نگرانی های خود را بیان کند.

 

معمولا بهتر است که جلسات با حضور پارتنر برگزار شود. پس از هر جلسه ممکن است تکالیف و تمرین هایی به هر دو نفر محول شود، از جمله:

 • تمرین برقراری روابط با پارتنر
 • تمرین تکنیک های ذهن آگاهی (mindfulness)
 • مطالعه کردن یا مشاهده فیلم هایی در مورد سلامت روابط جنسی
 • تغییر تعاملات جنسی و غیر جنسی خود با پارتنر

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و برخی منگرانی ها به سرعت و طی چند جلسه برطرف می شود. اما گاهی چندین جلسه مشاوره برای رفع برخی مشکلات لازم خواهد بود. با پیشروی جلسه های سکستراپی می توانید از تجربه های خود در خانه استفاده کنید تا مشکلات را بهتر تشخیص داده و به حل آنها اقدام کنید.

 

دیگر مشکلات مربوط به روابط زناشویی

 

به یاد داشته باشید که نگرانی در مورد مشکلات جنسی و صمیمیت اغلب با مشکلات دیگری در ارتباط است، از جمله اضطراب یا افسردگی. در برخی موارد نیز عملکردهای جنسی تحت تاثیر بیماری های مزمن، عوارض برخی داروها، جراحی و بالا رفتن سن قرار می گیرند.

بسته به نوع مشکل به وجود امده ممکن است مراجعه به سکستراپی کافی باشد، در صورت نیاز درمانگر شما را به متخصصین دیگر معرفی خواهد کرد.

سکستراپی
سکستراپی

نتایج سکستراپی

 

از طریق سکستراپی می توانید مشکلات خود را واضح تر و بهتر بیان کنید، نیازهای خود را بشناسید و همچنین نیازهای جنسی پارتنر خود را بهتر درک کنید.

بهتر است بدانید سکستراپی زمانی نتیجه خوبی خواهد داشت که به درمانگر خود اعتماد کرده و سعی کنید ارتباط خوبی با وی برقرار کنید.

 


تیم تحقیقاتی نگارنده این مقاله و معرفی بهترین زوج درمانگران تهران در جایروس

روانپزشک و روان درمانگر اختلالات جنسی ( مشکلات میل جنسی، واژینیسموس و مشکلات روابط زناشویی)

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر سینا قاسمی

روانپزشک و روان درمانگر، متخصص زوج درمانی و اختلالات جنسی

 

 

روانپزشک و سکس تراپیست

دکتر ضحی ابریشمی

روانپزشک و رواندرمانگر

 

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر فرشاد شیبانی

متخصص روانشناس بالینی، زوج درمانگر و مدرس دانشگاه

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی 

روانشناس ،نوروتراپیست،رفتاردرمانگر بهداشت و رفتار جنسی

 


منبع شماره 1

منبع شماره 2


مرکز ویژه زوج درمانی و سکس تراپی تهران

 

 تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (پذیرش فقط با وقت قبلی) برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق waze ویز و برای دریافت نشانی دقیق اینجا کلیک کنید.

021-22636863

021-22648627

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

2.9 31 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

151 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
الناز

سلام شما آیا مشاوره تلفنی در زمینه روابط زناشویی هم انجام میدید؟
لطف می کنید هزینه رو بگید

سلام، دوست گرامی از طریق صفحه تماس با ما، با مرکز سکس تراپی قلهک تماس بگیرید تا در این زمینه همکاران راهنماییتان کنند.

بنفشه

سلام، ممکنه دکتر سکسوتراپ در کرج معرفی کنین لطفا.

سلام، دوست عزیز مرکز سکس تراپی مجموعه جایروس کلینیک در تهران (قلهک) می باشد. در صورت تمایل می توانید با این مرکز تماس بگیرید. در حال حاضر در کرج شعبه ای نداریم.

Mehdi

سلام وقتتون بخیر من مشکل زود انزالی دارم به هر پزشکو دارو گیاهی که بگید مراجعه کردم ولی مشکلمو حل نکردن قرص تاخیری واسپری هم استفاده کردم جوابگو نبوده حتی تریاک وشیره هم استفاده کردم هیچ کاری برام نکرده لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم

مدیر بخش توسعه و تحقیق

دوست عزیز، برای درمان زودانزالی باید به سکس تراپ مراجعه کنید میتوانید برای دکتر سینا قاسمی از کلینیک سکس تراپی نوبت بگیرید برای خیلی از مردان اضطراب و استرس نقش خود را ایفا کنند، هرچند هنوز توسط سازمان غذا و دارویی آمریکا ( FDA ) دارویی برای درمان زود انزالی تایید نشده است، با اینحال بعضی از داروهایی که برای درمان افسردگی استفاده می شوند و کرم‌های بیحس کننده نشان داده‌اند که می توانند به درمان انزال زودرس کمک کنند،روانپزشک میتواند با راهکارهای دارویی و غیر دارویی به شما کمک کند . امید است به زودی مشکل حل شود

سارا احمدوند

سلام من قبل از ازدواجم با یه آقا به مدت ۲سال رابطه داشتم که با کلک به من نزدیک شد، درحد اینکه من خیلی تحریک میشدم ولی اصلا دخولی نبود الان که ازدواج کردم اصلا درون واژنم هیچ حسی ندارم ومن اصلا تحریک نمیشم میل به سکس ندارم شوهرم دوست داره که من لذت ببرم ولی دست خودم نیست هیچ حسی ندارم خیلی پشیمونم شوهرم از این موضوع باخبره .آیا من درمان میشم؟

سلام دوست عزیز
نیاز به بررسی وجود دارد. علل روحی یا جسمی ممکن است موجب بروز این حالت گردد. در صورت تمایل می توانید با مرکز سکس تراپی جایروس تماس بگیرید و از دکتر ندا فرزانه (روانپزشک) تایم ویزیت اخذ نمایید.

علی

سلام. من از شهزستان تماس می گیرم. من متاهل هستم و مشکل بی میلی جنسی دارم . بصورت دوره ای دچار عدم میل شدید جنسی می شوم. تا حالا به چند پزشک مراجعه کرده ام و آزمایشهایی از من بعمل آمده است. قرصهای تقویتی زیادی برایم تجویز شده است ولی بی فایده بوده است. پزشکان اظهار می کردند که مشکل جنسی من جسمی نیست بلکه روانی است. خواهش می کنم یک پزشک مربوطه و خوب از میان پزشکانی که مشناسی به بنده معرفی کنین. سپاسگزارم

مدیر بخش توسعه و تحقیق

سلام دوست گرامی
برای دکتر سینا قاسمی در کلینیک قلهک ( سکس تراپی ) نوبت ویزیت بگیرید

amir

سلام من 32سالمه و تا الان ازدواج نکردم و خیلی از نظر جنسی گرم هستم با توجه به اینکه تا این سن تا کنون ازدواج نکردم آیا خود ارضایی نیاز هست؟

سلام دوست عزیز
چنانچه این مساله مختل فعالیت روزانه تان می باشد بهتر است با روانشناس یا سکس تراپیست صحبت نمایید.
به طور کلی راهکارهایی در این زمینه وجود دارد که می تواند این شرایط را قابل کتترل نماید مانند: ورزش، کاهش مصرف غذاهای گرم و محرک مانند: پیاز، فلفل و..، از حضور در محیط های تحریک کننده و یا دیدن تصاویر محرک اجتناب نمایید، برای اوقات فراغت خود برنامه ریزی اشته باشید و….
با آرزوی سلامتی و موفقیت شما

فائزه

سلام در رابطه با مشاوره در مورد خیانت و پیامک های جنسی همسرم با دیگران و پورنوگرافی باید با کدوم دکتر و کلینیک صحبت کنم. پیشنهاد شما چیست

دکتر سینا قاسمی یا خانم دکتر ضحی ابریشمی

ali

سلام ۲۵ سالمه مجردم من خیلی از شهوت شدید اذیت میشم الان ب پسرای کم سن ک میبینم تحریک میشم و خودمو نمیتونم کنترل کنم قبلن اینطوری نبودم و این شهوت باعث شده من وابستگی شدید به هر فردی پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
نیاز به بررسی می باشد. توصیه می شود در این زمینه با روانپزشک (سکس تراپیست) صحبت نمایید. در صورت تمایل می توانید با یکی از مراکز تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

سعید

سلام سی و سه سالمه، سه ساله ازدواج کردم تو رابطه با خانومم متاسفانه تپش قلب می گیرم و باعث میشه به نفس تنگی بگیرم و همون هم دلیل کاهش میلم به ادامه رابطه میشه. دقیقا حالت نعوذ ناقص. این مشکلم به شدت عصبی کرده منو و باعث سرخوردگی.

سلام دوست عزیز
نیاز به بررسی و معاینه شما می باشد. این حالت گاهی می تواند ناشی از عوامل جسمی و یا روحی باشد. توصیه می شود در این زمینه با سکس تراپیست صحبت نمایید.
در صورت تمایل می توانید با یکی از مراکز تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

نسترن

سلام
31 سالمه و 3 سال هست که ازدواج کردم
رابطه جنسی رو در زندگیم با تاخیر شروع کردم و در این سه سال تا حالا نتونستم مورد معاینه پزشک زنان قرار بگیرم
چندین باز برایم ازمایش پاپ اسمیر و سونوگرافی واژینال تجویز شده ولی نتوانستم تحمل کنم و انجام ندادم
به کدوم دکتر باید مراجعه کنم؟

خانم دکتر ضحی ابریشمی در شعبه شریعتی

امتیاز بینندگان:5 ستاره

گلاره

سلام وقت بخیر . خانومی ۲۸ ساله هستم ۱ سال میشه ک ازدواج کردم ولی حدود ۸ سال هست ک هیچ گونه میل جنسی ندارم و باعث مشکلات زیادی تو زندگیمون شده ، دوست دارم پیش یک سکس تراپ خانوم برم ، پیشنهاد شما چیه ؟؟

خانم دکتر ضحی ابریشمی

ببخشید من همسرم هم باید بیاد ؟؟ رفتم پیش مشاور و گفتن هردو باید برید پیش سکس تراپ، ولی همسرم قبول نمیکنن بیان ، رفتن خودم ب تنهایی پیش سکس تراپ کمکی میکنه ؟؟

سلام دوست عزیز
در صورتیکه برای شروع جلسات مشاوره، همسرتان نظر مثبتی ندارد بهتر است ابتدا خودتان مراجعه نمایید و در این خصوص نیز از روانپزشک کمک بگیرید.
با آزوی سلامتی و موفقیت شما

عرفان

با سلام
همسر من واژینیسموس هستند و پس از بیش از یکسال از ازدواج همچنان موفق به برقراری ارتباط نمیشن
ماما ایشون رو ویزیت کردند و دیلیتور تجویز شد که موفق به انجام اون هم نشدند،ایا در کلینیک شما کمکی به حل این مشکل میشه؟
با تشکر

سلام دوست عزیز
بله قطعا، با مرکز شماره 1 تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند. مجموعه جایروس کلینیک دارای دپارتمان تخصصی و مجزا در خصوص مشکلات جنسی می باشد و درمان های خاص و موثر در خصوص اختلال واژینیسموس وجود دارد.

مجید

سلام ببخشید من ۲۳ سالمه و از کودکی فتیش پای جنس مخالف دارم.میخواستم ببینم به چه کسی با چه تخصصی باید برای رفع مشکلم مراجعه کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
با مرکز شماره یک جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

Anonymous

امتیاز بینندگان:2 ستاره

فرزانه

سلام مشکل من واژینسموس هست ومن الان ۵ ساله ازدواج کردم دخول خیلی کم اتفاق افتاده شاید انگشت شمار خواستم بدونم با مراجعه به مرکز شمادر چند جلسه مشکلم برطرف میشه

حدود 8-10 جلسه
خانم مریم عبداللهی درمانگر واژینیسموس هستند

فرزانه

سلام مشکل واژینسموس در چند جلسه برطرف میشه لطفا راهنمایی کنید وبگید با کدام یک از متخصصینتون تماس بگیرم

Anonymous

امتیاز بینندگان:5 ستاره

164003

با سلام آيا راهي براي درمان كوتاهي آلت مردانه وجود دارد يا خير

سلام
نیاز است تا توسط متخصص ارولوژی معاینه لازم انجام شود و در صورت امکانش افزایش با جراحی امکان پذیر است.

Mr آریو

سلام من ۲۳ سالمه و خیلی زیاد بهتره بگم بیش از حد خود ارضایی داشتم ک این اواخر 30ثانیه زمان نمیبرد ک ارضا میشدم همچنین در رابطه جنسی هم با حرف زدن پیش منی دارم و چند بار دخول ارضا میشم چکار باید کرد؟

محمد

سلام من 35 سالمه پنج ساله دچاری بیماری ام اس هستم و یک فرزند دارم .
اصلا نعوذ ندارم و به دلیل بد اخلاقی های خانومم میل جنسی ندارم .
همسرم خیلی به من بی احترامی میکنه و سرکوفت میزنه . میگه هیچ حسی به من نداره .
آیا میتونم امیدوار باشم ؟؟؟

با سلام
هیچ جیز غیر ممکن است نیست ولی قبل از هر کاری شما و همسرتان نیاز به جلسات زوج درمانی دارید در این زمینه جناب دکتر شیبانی و یا خانم دکتر بابایی در شعبه شریعتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

محمد

با سلام
35 سالمه . پنچ ساله دچار بیماری ام اس هستم .
اصلا نعوذ ندارم و میل جنسی ندارم .
همسرم خیلی به من سرکوفت میزنه با مراجعه به دکتر اورولوژ نتیجه نارسایی شراین عصبی و شریانی مشخص شد .
آیا میتونم امیدوار باشم ؟؟؟

سلام دوست عزیز
بله قطعا در این زمینه راهکار متعدد درمانی وجود دارد که متناسب با شدت اختلال اتخاذ می گردد.
توصیه می شود تحت نظر اورولوژیست باشید تا درمان مناسب تعیین گیرد.

hani

سلام ۲۳ ساله هستم و مشکل crossed leg orgasm دارم، یعنی برای رسیدن به ارگاسم حتما باید پاهامو ( ران) به صورت کاملا صاف شدیدا منقبض کنم و به هم فشار بد ، فهمیدم که این به دلیل شیوه ی غلط خود ارضایی بوده، این مشکل باعث شده نتونم هنگاه سکس با همسرم ارضا بشم.
ایا مشکل قابل حل هست؟ به کدام متخصص شما مراجعه کنم؟

سلام
برای جناب دکتر قاسمی ( روانپزشک و سکس تراپیست)

دانیال

سلام خسته نباشید من ۲۲ سالمه ۱ سالی میشه بدون هیچ دلیل خاصی میل جنسیم قطع شده و مطلقا میل جنسی ندارم پیش دکتر غدد رفتم ۳ تا آزمایش دادم گفته مشکل هورمونی ندارم مشکل از اعصابه !! سابقه مصرف داروهای افسردگی هم دارم میخواستم بدونم من که مجردم میتونم ویزیت بشم ؟؟؟

سلام دوست عزیز
باید توسط سکس تراپیست ویزیت شوید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

سودابه

سلام. من فکر می کنم به هر دو جنس تمایل دارم. برای این مساله باید کجا رجوع کنم تا بفهمم این یک اختلال هست که باید درمان بشم یا بای سکشوال هستم؟ آیا آزمایشی هست که تشخیص بده این رو؟

سلام
برای جناب دکتر قاسمی روانپزشک و سکس تراپیست در شعبه شریعتی

مهناز

سلام لطفا کمک کنید من خارج از کشور زندگی میکنم چطور باید مشوره بگیرم؟؟؟؟

یاس

سلام من ده ساله ازدواج کردم و با همسرم در تمامی مسایل دچار مشکل هستم که سکس یکی از اون هاست.پیش کدوم دکتر برم

سلام دوست عزیز
با مرکز شماره یک جایروس کلینیک (بخش رواندرمانی) تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.
با آرزوی سالی خوش برای شما

سمي

من ١٣ سال ازدواج كردم و فقط يكسال عقد سكس مرتبي داشتم وبعد از اون كم كمتر شد جوري كه الان سالي يك الي دوبار و همسرم اوايل ميگفت چون تو گريه ميكني و ناراحتي من نميتونم بعدها قبول كرد كه مشكل داره ولي باز پيش دكتر نميره لطفا يه دكتر به من معرفي كنيز كه تلفني به من كمك كنه

سلام دوست عزیز
توصیه می شود در این خصوص با سکس تراپیست صحبت نمایید تا متناسب با علت این موضوع، راهکار مناسب درمانی اتخاذ گردد. علل متعدد جسمی یا روحی موجب بروز این حالت می گردد.
در حال حاضر امکان مشاوره تلفنی وجود ندارد. در صورت تمایل با مرکز شماره یک جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.
با آرزوی سلامتی و موفقیت شما

mina

سلام من ۳۲ سالمه دو ساله ازدواج کردم قبل از ازدواج خود ارضایی میکردم و ارگاسم‌ داشتم اما بعد از ازدواج حتی یک بار هم از تماس جنسی با همسرم به ارگاسم نرسیدم و نمیدونم راه حل چیه

سلام دوست عزیز
علل متعددی موجب بروز این حالت می گردد که نیاز به بررسی می باشد. متناسب با علت راهکار مناسب درمانی، اتخاذ می گردد.
در صورت تمایل با دپارتمان روانپزشکی جایروس کلینیک (مرکز شماره 2) تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

mina

سلام من میخوام از طریق ایمیل و یا چت مشاوره سکستراپیست بگیرم به هیچ عنوان نمیتونم تماس تلفنی بگیرم یا حضوری بیام لطفا راهنماییم کنید با هزینه ش مشکلی ندارم فقط شرایطم طوریه که نمیتونم تماس بگیرم

سلام دوست عزیز
با دپارتمان روانپزشکی جایروس کلینیک (مرکز شماره 2) تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

باران

سلام و عرض ادب
همسر من خیلی تمایل ب رابط ..ندارن شاید یک ماه شده ک رابطه ایی نداشتیم و چهار ماه میشه ک عروسی کردیم میشه راهنمایی کنید کجا باید مراجعه کتیم ایا ب دکتر ارولوژی مربوط میشه،چون بما متخصص ارولوژی رو پیشنهاد دادن ؟؟

سلام دوست عزیز
علل متعدد روحی و جسمی موجب بروز این حالت می گردد. توصیه می شود ابتدا به روانپزشک و سکس تراپیست مراجعه فرمایید. در صورت نیاز به اورولوژیست ارجاع داده خواهید شد.
در صورت تمایل می توانید با دپارتمان روانپزشکی جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.
با آرزوی سلامتی و موفقیت شما

جاسم

سلام
ببخشید در اهواز نمایندگی دارید؟

سلام، از طریق صفحه تماس با مراکز با مرکز اهواز تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

دنیا

سلام. خسته نباشین. من راجع به بیماری اسلیو و میسترس کمک میخواستم. آقایی هستن که بیماری اسلیو دارن میخواستم بدونم در حوزه کاری شما هست؟؟ و آیا درمان داره این بیماری؟؟

سلام دوست عزیز
بله نیاز به مشاوره و روانکاوی می باشد. با دپارتمان روانپزشکی جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

Elahe

من و همسرم ٣ ساله ازدواج كرديم. با وجود ميل زياد من به رابطه، همسرم از ابتدا تمايل كمى نشون ميدادن. رابطه ى ما به ماه ميكشه. ميشه لطفا راهنمايى كنيد كه از كدوم متخصص خانم ميتونم مشاوره بگيرم. ممنون

سلام دوست عزیز
با شعبه شریعتی تماس بگیرید و از خانم دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

ليلا

سلام ،من در سن ٣٧ سالگي يائسگي زودرس گرفتم،ازدواج دومم هم چند ماهي هست شروع كردم،ولي متاسفانه ميل جنسيم خيلي كم شده،و همسرم خيلي ميل جنسيش زياده،اين من و اذيت ميكنه،براي افزايش ميل جنسي كجا بايد برم؟لطفا كمكم كنيد.

سلام دوست عزیز
توصیه می شود در این خصوص با سکس تراپیست مشورت نمایید تا متناسب با شرایط شما، راهکار مناسب اتخاذ گردد.
در صورت تمایل با دپارتمان روانپزشکی جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

مرتضی

من نیاز به درمان خود ارضایی دارم. به کدوم پزشک باید مراجعه کنم؟

سلام دوست عزیز
با مرکز شماره یک تهران جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

محمد

سلام من خیلی وابسته به خود ارضای هستم انزال زود رس هم دارم چیکار کنم از شر این زود انزالی خلاص بشم لطفا راهنمایی بفرمایید به خدا خیلی اذیت میشم

سلام دوست گرامی
در این خصوص باید با سکس تراپیست صحبت نمایید.
با مرکز شماره یک جایروس کلینیک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

حمی

سلام دوست عزیز!
برای ما که خارج کشور هستیم چی ؟
میتونیم از طریق تماس تصویری مشاوره بگیریم ؟ ممنون میشم جواب بدین .

فاطمه سالاری

سلام خسته نباشین من 2ساله ازدواج کردم و اصلا میلی به رابطه ندارم از همون اول ازدواج اینجوری بودم شوهرم هر کاری میکنه که من خوشم بیاد ولی من هیچ حسی ندارم واقعا خیلی از این بی میلی ناراحتم خواهش میکنم کمکم کنین.

سلام دوست عزیز
علل متعدد جسمی یا روحی موجب بروز این حالت می گردد، برای نظر قطعی در این خصوص نیاز به معاینه و ارزیابی بالینی می باشد.
توصیه می شود در این خصوص با سکس تراپیست صحبت نمایید تا متناسب با علت، راهکار مناسب درمانی اتخاذ گردد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا ضحی ابریشمی (روانپزشک و سکس تزاپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

151
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x