بعد از آن اتفاق دچار این مشکلات شدی ؟

بعد از اتفاقی که جلوی چشمانم افتاد ، دیگر از زندگی لذت نمی برم و به طور مداوم منتظر مرگ هستم، همیشه دلم برای خانواده ام تنگ میشود و مشوش هستم و همیشه نگران از آینده هستم و مدام احساس می کنم قرار است برای اطرافیان نزدیکم اتفاق بدی بیفتد…..

PTSD

بله این فرد دچار اختلال پس از سانحه شده است که به PTSD معروف است که در واکنش به  یک حادثه اتفاق می افتد، برای کسانی که وقایع آسیب زا را تجربه کرده اند در روزهای اول پس از این اتفاق ، این طبیعی است که به تجارب گذشته خود بازگردند ، دچار کابوس های شبانه شوند و نگران از رخ دادن اتفاقات هستند. ولی معمولا این حالت پس از مدت کوتاهی از بین می رود و در صورتیکه برای مدتی طولانی پایدار بماند و همراه با کابوس های شبانه و ترس از رخ دادن مجدد حادثه و…باشد ممکن است نیازمند توجه و درمان باشد.

این حالت ممکن است در اثر مرگ ناگهانی یکی از نزدیکان ، زلزله،جنگ و تجاوز و … اتفاق بیفتد که می تواند بسیار ناتوان کننده باشد و فرد برای مدتها دچار اضطراب و افسردگی شود.

این اختلال در زنان دو برابر بیشتر از مردان احتمال دارد و در این شرایط بهترین کمکی که می توان به فرد با این اختلال کرد ، مدیریت استرس می باشد که البته بهتر است توسط یک متخصص انجام پذیرد.

 منبع:

ADAA

[divider]

مرکز تخصصی آلومینا پیشرو در درمانهای غیر دارویی اختلالات اضطرابی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *