برای نجات شوهرم دروغ گفتم!

یه روز عادی در مطب! تقریبا مثل هرهفته خانمی به مراجعه کرده که سرش بطور اتفاقی به دیوار خورده و با پدرش مراجعه نموده !

, برای نجات شوهرم دروغ گفتم!

واقعا پاتون سر خورده و سرتون خورده به دیوار ؟

بله!

خوب چرا با پدرتون اومدین؟ همسرتون کجان؟ و ….


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

آقای دکتر راستشو بگم! شوهرم کتکم زد بیهوش شدم بعد منو برد بیمارستان منم اونجا نگفتم که شوهرم کتکم زده که براش مشکلی بوجود نیاد! اما سرم خیلی درد میکنه از اونموقع

خوب خیلیم خوب که حداقل تصمیم گرفتی راستشو بگی, حالا میخوای چکار کنی؟ 

میخوام یه اقدامی کنم! میخوام بدونه که نباید اینقدر منو کتک بزنه!

مگه بازم کتک زده؟

بله آقای دکتر تقریبا هر روز کتکم میزنه! قبل از همین دفعه آخرم تهدیدم کرد که منو میکشه وکسی هم نمیفهمه کار اون بوده! ازش میترسم

خوب تصمیمت چیه؟ میخوای چکار کنی؟

هیچی! نمیدونم! میخوام بفهمه که نباید کتک بزنه!

معاینه ش میکنم و شرح حال سردرد رو کامل ازش میگیرم و بعدم میگم بنظرم با یه وکیل هم صحبت کن! بعد نتیجه شو هفته آینده بهم بگو.

برای سردردت هم دارو شروع میکنم و مجددا هفته آینده ویزیتت میکنم.

 

چند روز بعد:

سلام, سردردتون بهتر شد؟

بله تاحدودی بهتره خیلی ممنون. با وکیل هم حرف زدم گفت چون تو بیمارستان راستشو نگفتی که شوهرت کتکت زده حالا دیگه اثبات اینکه شوهرت کتکت زده خیلی سخته! تهدید لفظی رو هم نمیتونی اثبات کنی! منم تصمیم گرفتم که فعلا خونه پدرم بمونم تا بلکه شوهرم قدر منو بدونه! سردرد هامم شاید به مرور خوب بشن!

 

پ.ن : متاسفانه در  جامعه ای زندگی میکنیم که بسیاری از زنان قربانی خشونت حق طبیعی خودشون رو نمیدونن و قانون هم طوری طراحی شده که از مظلوم حمایت نمیکنه!


تعریف خشونت علیه زنان: 

مجمع عمومی سازمان ملل متحد خشونت علیه زنان را «هرگونه عمل خشونت‌آمیز بر پایه جنسیت که بتواند منجر به آسیب فیزیکی (بدنی)، جنسی یا روانی زنان بشود» تعریف کرده است که شامل «تهدید به این کارها، اعمال اجبار، یا سلب مستبدانه آزادی (چه در اجتماع و چه در زندگی شخصی)» می‌شود. اعلامیه رفع خشونت علیه زنان در سال ۱۹۹۳ بیان می‌کند که این خشونت ممکن است توسط افرادی از همان جنس، اعضای خانواده وحکومت اعمال شود.

همچنین هرگونه رفتار خشن وابسته به جنسیت که موجب آسیب جسمی، جنسی، روجی و رنج زنان شود را خشونت علیه زن می‌گویند. این خشونت می‌تواند با تهدید، اجبار یا سلب اختیار و آزادی، به‌صورت پنهان یا آشکار انجام شود.


دکتر مصطفی امیری

متخصص مغزواعصاب

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x