چطور از شکست عشقی و عاطفی رها شویم ؟ بخش سوم

670px-Let-Go-of-a-Failed-Relationship-Step-10-Version-2

بخش 3:دوباره از زندگی خود لذت ببرید

 

1-    وقت بیشتری را با دوستانتان بگذرانید. زمانی که شما آماده هستید، شروع به قرار گذاشتن با دوستان قدیمی تان کنید و وقت بیشتری را به صحبت با دوستانتان  اختصاص دهید. این وقت خالی را با دوستانتان پر کنید و دوستی های بیشتری را جستجو کنید.

  • کارهایی را که در دوران رابطه تان نمی توانستید انجام دهید، الان انجام دهید، اگر به طور مثال عشق سابقتان دوست نداشت که شما لباس رنگی بپوشید،حالا می توانید این نوع لباس ها رابپوشید .

2-    زمانی بیشتری را با خانواده خود بگذرانید. مخصوصاً اگر از خانواده خود کاملاً جدا شده اید، به محیط خانواده خود برگردید تا وقت خالی تان را پر کنید و دارای حمایت بیشتری از جانب خانواده داشته باشید.

670px-Let-Go-of-a-Failed-Relationship-Step-11-Version-2

3-    لذت بردن را در فعالیت های جدید جستجو کنید. بجای اینکه به فعالیت های سابق خود بپردازید، دنبال امتحان کردن فعالیتهای جدیدی که تا به حال امتحان نکرده اید باشید.

4-    آرامش را در خودتان پیدا کنید. گذراندن وقت با دوستان و خانواده تان راهی خوب برای این است که به رابطه ی تمام شده ی خود فکر نکنید، اما اگر می خواهید این رابطه را به کلی تمام کنید و دیگر به آن فکر نکنید، با خودتان روراست باشید و به طور خودتان بفهمانید که این رابطه تمام شده است.

  • در پارک ها قدم بزنید و یا به پیاده روی عصرانه بپردازید.
  • کتاب بخوانید، با خواندن در کتاب ها غرق شوید.
  • بنوسید. روی نوشتن یک داستان یا مقاله کار کنید. همچنین نوشتن به طور کلی باعث می شود که نسبت به خودتان شناخت بیشتری پیدا کنید.

 

فراموش نکنید که شکست عاطفی بسیار سخت است و طی کردن مراحل آن نیازمند گذشتن زمان است. 

منبع:

www.wikihow.com

مصطفی رستمی

مصطفی رستمی

کارشناس ارشد روانشناسی و پژوهشگر در زمینه ی روابط زناشویی و زوج درمانی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *