با این راهکارها ، انگیزه درمان افسردگی خود را افزایش دهید (قسمت 1)

کمک

افسردگی می تواند احساس بی پایان بی حالی را ایجاد کند و همه چیز بیش از حد سخت به نظر می رسد. به همین دلیل ، این مهم است که از مراحل تدریجی ، به جای یک درمان فوری استفاده کنید. در اینجا راه خوبی برای شروع به شما معرفی می کنیم:

برای افسردگی خود اسمی انتخاب کنید . وینستون چرچیل افسردگی خود را ” سگ سیاه و سفید ” می نامید. با تبدیل آن به یک حیوان خانگی ، از یک وضعیت دشوار را به یک وضعیت کنترل شده دست می یابید.

فکر می کنید شما به تنهایی افسردگی را تحمل می کنید؟ برو به کتابخانه ، پنج زندگی نامه از افراد معروف را انتخاب کن و بخوان. این بسیار محتمل است که حداقل یکی از آنها ، تا حد زیادی از افسردگی رنج می برد. با پژوهش آنلاین برای پیدا کردن افراد مشهوری که برافسردگی غلبه کرده اند ؛ این واقعیت که افراد دیگری هستند که افسردگی دارند و برای غلبه بر آن تلاش میکنند ، برای شما آشکار میشود و برای یافتن راهی برای غلبه بر آن به شما انگیزه بیشتری میدهد.

آرام باشید . حلقه بازخورد ناامیدی و یاس که توسط خشمی که برای افسرده بودن ایجاد شده ناامیدی را عمیق تر خواهد کرد.  زندگی یک مسابقه یا رقابت نیست. واقعیت این است که شما مهم هستید، شما ارزش زیادی به عنوان یک فرد دارید و اجتناب از نگرانی درباره افسردگی  به شما کمک میکند تا به این ارزش دست یابید.

لیست چیزهایی که شما را آزارمیدهد وافسردگی شما راتشدید می کند ، یادداشت کنید . این می تواند صورتحساب پرداخت نشده ،  نداشتن تعطیلات و یا یک کار دشوار باشد. در ستون دیگر، برخی اعمالی که برای مقابله با چیزهایی که شما را آزار میدهد، یادداشت کنید. به عنوان مثال: یافتن راه هایی برای پرداخت این صورت حساب ، برنامه ریزی مسافرت و کشف کردن راهی که چگونه می توانید یک کار جدید بیابید.

منبع:

www.wikihow.com

کلینیک آلومینا مرکز تخصصی درمان افسردگی و سایر اختلالات روانپزشکی است.

 

123

طیبه گیلانی

کارشناس ارشد روانشناسی (مدیرارشد دپارتمان تحقیقات روان درمانی)

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
سمانه

سلام.برای مشکل روده به پزشک فوق تخصص مراجعه کردم و فلوکسیتین 10 و مری لاکس تجویز نموده اند.لطفا بفرمایید که آیا این قرص را به درستی تجویز نموده اند؟و من برای مشکلی که در انتهای شکم و روده هام دارم است. بنده را راهنمایی بفذمایید.

ما هیچگاه تجویز پزشک دیگری را فقط با دو خط اطلاعات نمیتوانیم زیر سوال ببریم. بهتر است طبق توصیه پزشکتان عمل کنید و به ایشان اعتماد نمایید.

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x