Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
انعطاف پذیری مغز چیست؟! - صفحه 4 از 4 - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

انعطاف پذیری مغز چیست؟!

 

 

تمرینات انعطاف پذیری مغز در زندگی روزمره

برنامه های مبتنی بر انعطاف پذیری مغزی که طبق روش خاصی تدوین شده اند، ساختار مشخصی از مغز را مورد توجه قرار داده تا عملکرد و واکنش ان ناحیه به خصوص را بهبود ببخشند.

شما به تنهایی قادر به انجام چنین کاری نخواهید بود و مسلما روش های بالینی آزمایش شده از تاثیرگذاری بیشتری برخوردارند. اما توصیه هایی دانش بنیان برای انتخاب نوع فعالیت های روزانه وجود دارند که بیشتر مغز و ذهن را درگیر تغییرات مثبت می کند.

 

حوزه  اثرگذاری انعطاف پذیری سلسله اعصاب

برنامه های تدوین شده توسط دانشمندان، انعطاف پذیری درون زاد و اصلی مغز را تحت کنترل خود گرفته( شکل جدیدی به آن می بخشد) و به گونه ای آن را تنظیم و هدف گیری می کند که عملکرد کلی بیمار را افزایش دهد.

 

با در نظر گرفتن این نکته که مغز پیچیده ترین ساختار بر روی زمین است، چنین فرآیندی به آسانی صورت نخواهد پذیرفت.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

علم استدلال و فرضیه، از تجارب و استعداد بیش از 50 نفر از پژوهشگران و دانشمندان  بهره می گیرد، زیرا هر فردی مهارت خاص خود را دارد که موجب تقویت تیم و کار گروهی می شود. کمک های انها به این پروژه  سبب می شود که این برنامه و روش های کاربردی ما در  سطوح مختلفی جریان داشته باشد و در نتیجه تغییر و تحولات مغز به گونه ای است که عملکرد افراد و به تبع آن کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد.

 

 

منبع سایت:

brainhq.com

brainhq.com

 

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x