انعطاف پذیری مغز چیست؟!

 

 

تمرینات انعطاف پذیری مغز در زندگی روزمره

برنامه های مبتنی بر انعطاف پذیری مغزی که طبق روش خاصی تدوین شده اند، ساختار مشخصی از مغز را مورد توجه قرار داده تا عملکرد و واکنش ان ناحیه به خصوص را بهبود ببخشند.

شما به تنهایی قادر به انجام چنین کاری نخواهید بود و مسلما روش های بالینی آزمایش شده از تاثیرگذاری بیشتری برخوردارند. اما توصیه هایی دانش بنیان برای انتخاب نوع فعالیت های روزانه وجود دارند که بیشتر مغز و ذهن را درگیر تغییرات مثبت می کند.

 

حوزه  اثرگذاری انعطاف پذیری سلسله اعصاب

برنامه های تدوین شده توسط دانشمندان، انعطاف پذیری درون زاد و اصلی مغز را تحت کنترل خود گرفته( شکل جدیدی به آن می بخشد) و به گونه ای آن را تنظیم و هدف گیری می کند که عملکرد کلی بیمار را افزایش دهد.

 

با در نظر گرفتن این نکته که مغز پیچیده ترین ساختار بر روی زمین است، چنین فرآیندی به آسانی صورت نخواهد پذیرفت.

علم استدلال و فرضیه، از تجارب و استعداد بیش از 50 نفر از پژوهشگران و دانشمندان  بهره می گیرد، زیرا هر فردی مهارت خاص خود را دارد که موجب تقویت تیم و کار گروهی می شود. کمک های انها به این پروژه  سبب می شود که این برنامه و روش های کاربردی ما در  سطوح مختلفی جریان داشته باشد و در نتیجه تغییر و تحولات مغز به گونه ای است که عملکرد افراد و به تبع آن کیفیت زندگی افراد را بهبود می بخشد.

 

 

منبع سایت:

brainhq.com

brainhq.com

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *