انجام چندکار برایم سخت است؛ چگونه می توانم تمرکز کنم؟

تمرکز چند کار

بسیاری افراد تمرکز کردن را کار سختی می دانند، اما در واقع تمرکز مهارتی است که باید آن را بهبود بخشید. برای بالا بردن تمرکز:

  • کم کردن چیزهایی که باعث حواس پرتی شما می شوند: تلویزیون را خاموش کنید، تلفن خود را در جایی دور از خود و روی حالت بی صدا قرار دهید و از اکانت ایمیل خود خارج شوید. آیا اینها واقعا موثر نیستند؟ نمتیش زمان را از روی صفحه نمایش به مدت دو روز حذف کنید، مشاهده می کنید که چقدر میزان تمرکز شما بیشتر می شود.
  • برای تمام امور خود برنامه ریزی داشته باشید: آیا صبح زود از خواب بیدار می شوید؟ اگر چنین است این زمان را صرف چک کردن ایمیل های خود نکنید، بلکه به کارهایی اختصاص دهید که نیاز به تمرکز زیادی دارند. می توانید بعد از ظهر خود را به کارهایی مانند چک کردن ایمیل و غیره اختصاص دهید.
  • مسائل را از ذهن خود خارج کنید: حفظ مسائل در ذهن و به عبارتی یادداشت نویسی در حافظه، ذهن را مشوش می کند. کارهای ناتمام می توانند انرژی ذهنی شما را تضعیف کنند. هر آنچه در ذهن شماست روی کاغذ بنویسید یا به صورت دیجیتال حفظ کنید. به آنها به عنوان ذخیره سازی خارج سایت فکر کنید.
  • ذهن خود را آموزش دهید: داشتن هر مهارتی مستلزم ترین کردن می باشد. یادگیری برای تمرکز کردن نیز از این قاعده مستثنی نیست. زمانی را اختصاص دهید به تسلط در توجه و مدیتیشن. هر دو روش های خوبی برای جمع کردن حواس و بهبود تمرکز می باشند.

با تمرکز بیشتر، نه تنها کارهای بیشتری را انجام خواهید داد، بلکه آنها را با تمرکز بیشتری نیز انجام می دهید – وقتی خیلی در مسئله ای غرق می شوید، اتفاقات دیگر در اطرافتان زیاد برایتان مهم نیستند. این جریان می تواند یک حس تحقق و تعامل و حتی خرسندی در شما ایجاد کند.

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *