امکان دارد در تعطیلات تابستان یا اخر هفته ها به فرزند بیش فعالمان،دارو ندهیم؟

تعطیلات

کارشناسان و متخصصان اختلال بیش فعالی هنوز بر سر جوانب مثبت یا منفی یک دوره بدون دارو( عدم مصرف دارو) در افراد با اختلال بیش فعالی توافق نظر ندارند.

در حال حاضر در آمریکا حدود 5 ٪، و یا در حدود 3.5 میلیون کودک 6-12 ساله ، از داروهای محرک مانند Adderall ، Concerta و ریتالین برای کنترل علائم اختلال بیش فعالی ADHD  استفاده می کنند.

جوانب مثبت چنین پیشنهادی می تواند بازگشت اشتها در فرزند شما و همچنین افزایش رشد آنها حتی اگر کم باشد را در پی دارد و می تواند مفید واقع شود اما جوانب منفی عدم مصرف دارو حتی برای مدت موقتی می تواند رفتارهایی را که قبل از مصرف دارو وجود داشت را دوباره پدید آورد.

متاسفانه هیچ الگوی ثابت و واحدی برای همه وجود ندارد و در این قسمت بستگی به خود خانواده دارد که تا چه حد با رفتارها می توانند کنار بیایند ویا مخالف مصرف دارو باشند، در این رویکرد ، انعطاف پذیری وجود دارد که بسته به نیاز خانواده قابل تغییر می باشد.

البته در خصوص نوع نیاز فرزند شما با اختلال بیش فعالی می توانید با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید.

منبع:

WEBMD


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «امکان دارد در تعطیلات تابستان یا اخر هفته ها به فرزند بیش فعالمان،دارو ندهیم؟»

 1. ناصر عا بدینی

  ریاست محترم کلینیک الومینا من فرزندی پسر دارم که حدود ده سال میباشد که بنا به تشخیص پزشکان محترم دچار بیماری دو قطبی می باشد که ده سال است باداروهای زیادی گریبان گیر میباشد تا بحال هیچ درمانی را دریافت ننموده روز از روز بدتر میشوداایا درمانی هست که با ریسک بالای جانی هم شده باشد که جوابی حاصل شود دیگر خسته شدیم زندگی نداریم درصورت امکان راهنمایی کنید فرزندم 20 سال دارد

  1. مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

   سلام

   روزتون بخیر

   آقای عابدینی عزیز بیماری دوقطبی درمان دارد ولی نیازمند پیگیری و اعتماد کردن به یک پزشک متبحر در زمینه درمان اختلال دوقطبی و ادامه دادن درمان تحت نظر ایشان است.
   در کلینیک آلومینا می توانید برای درمان ،برای آقای دکتر قاسمی نوبت ویزیت بگیرید.
   با آرزوی سلامتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *