امکان دارد در تعطیلات تابستان یا اخر هفته ها به فرزند بیش فعالمان،دارو ندهیم؟

تعطیلات

کارشناسان و متخصصان اختلال بیش فعالی هنوز بر سر جوانب مثبت یا منفی یک دوره بدون دارو( عدم مصرف دارو) در افراد با اختلال بیش فعالی توافق نظر ندارند.

در حال حاضر در آمریکا حدود 5 ٪، و یا در حدود 3.5 میلیون کودک 6-12 ساله ، از داروهای محرک مانند Adderall ، Concerta و ریتالین برای کنترل علائم اختلال بیش فعالی ADHD  استفاده می کنند.

جوانب مثبت چنین پیشنهادی می تواند بازگشت اشتها در فرزند شما و همچنین افزایش رشد آنها حتی اگر کم باشد را در پی دارد و می تواند مفید واقع شود اما جوانب منفی عدم مصرف دارو حتی برای مدت موقتی می تواند رفتارهایی را که قبل از مصرف دارو وجود داشت را دوباره پدید آورد.

متاسفانه هیچ الگوی ثابت و واحدی برای همه وجود ندارد و در این قسمت بستگی به خود خانواده دارد که تا چه حد با رفتارها می توانند کنار بیایند ویا مخالف مصرف دارو باشند، در این رویکرد ، انعطاف پذیری وجود دارد که بسته به نیاز خانواده قابل تغییر می باشد.

البته در خصوص نوع نیاز فرزند شما با اختلال بیش فعالی می توانید با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید.

منبع:

WEBMD

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
ناصر عا بدینی

ریاست محترم کلینیک الومینا من فرزندی پسر دارم که حدود ده سال میباشد که بنا به تشخیص پزشکان محترم دچار بیماری دو قطبی می باشد که ده سال است باداروهای زیادی گریبان گیر میباشد تا بحال هیچ درمانی را دریافت ننموده روز از روز بدتر میشوداایا درمانی هست که با ریسک بالای جانی هم شده باشد که جوابی حاصل شود دیگر خسته شدیم زندگی نداریم درصورت امکان راهنمایی کنید فرزندم 20 سال دارد

سلام

روزتون بخیر

آقای عابدینی عزیز بیماری دوقطبی درمان دارد ولی نیازمند پیگیری و اعتماد کردن به یک پزشک متبحر در زمینه درمان اختلال دوقطبی و ادامه دادن درمان تحت نظر ایشان است.
در کلینیک آلومینا می توانید برای درمان ،برای آقای دکتر قاسمی نوبت ویزیت بگیرید.
با آرزوی سلامتی

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x