اضطراب جدایی در کودکان

اضطراب جدایی

این که وقتی از کودک خردسال خود جدا می شوید و خداحافظی می کنید احساس اضطراب کند بسیار طبیعی است، هر چند که میتواند مشکل ساز باشد، اما این رفتار را به عنوان مرحله ای از رشد کودک در نظر داشته باشید، با درک این مطلب و بکارگیری راهکارهای درست برخورد با این رفتار کودک می توان اضطراب جدایی را کاهش داد تا وقتی کودک کمی بزرگتر می شود کاملاً این اضطراب محو شود، با این حال اگر اضطراب جدایی کودک مداوم است و به حدی است که در انجام فعالیت های روزانه و رفتن به مهد کودک و مدرسه اختلال ایجاد می کند باید گفت کودک شما اختلال اضطراب جدایی دارد، در این شرایط ممکن است کودک شما به درمان حرفه ای نیاز داشته باشد، اما راهکارهایی هم وجود دارد که شما والدین با به کارگیری آنهامی توانید به کودکتان کمک کنید.
در دوران کودکی، گریه، کج خلقی  و حتی چسبیدن به والدین از واکنش های طبیعی هنگام جدایی محسوب می شود،  که می تواند قبل از 1 سالگی کودک آغاز شود و تا  4 سالگی ادامه داشته باشد، اما در هر دو سطح زمان و شدت، اضطراب جدایی ازکودکی به کودک دیگر متفاوت است.
گاهی اضطراب جدایی کودکان با وجود تلاش پدر و مادر حتی تا سنین ابتدایی نیز ادامه پیدا می کند و بیش از حد بر عملکرد کودک و خانواده تأثیر می گذارد که باید این اختلال را درمان کرد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *