Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
از این نوع پزشکان دوری کنید! - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

از این نوع پزشکان دوری کنید!

وسایل پزشکی

راهنمایی کلی برای  انتخاب پزشک مناسب

مطب کدام پزشکان نرویم؟!

1-پزشکانی که وقت کافی برای شما ندارند!

شلوغ بودن بیش از حد مطب پزشک شاید به شما این پیغام را منتقل کند که این پزشک باسواد یا باتجربه است.اما همه موضوع این نیست.دقت کنید که بعضی پزشکان اخلاق مدار حاضر نیستند زمان ویزیت بیماران را کوتاه نمایند تا تعداد ویزیت بیشتری در مطب داشته باشند. پزشکانی که در زمانی بسیار کوتاه شما را ویزیت میکنند معمولاً هرچقدر هم که متبحر باشند قادر به تشخیص و درمان صحیح شما نخواهند بود.

2-پزشکان فوق تخصص!

اینکه اگر فشاری در قفسه سینه تان حس کردید مستقیم سراغ فوق تخصص قلب و ریه بروید کار چندان جالبی نیست! ممکن است شما از اینکار سود ببرید ولی به احتمال بیشتری دچار ضرر مادی و از دست دادن زمان زیادی میشوید. ابتدا به یک پزشک عمومی با تجربه یا یک متخصص داخلی مراجعه نمایید.ممکن است این درد منشاء گوارشی یا حتی عصبی داشته باشد و نیازی به تست ورزش و اسکن قلب و… نداشته باشید.

در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا،  بیماران فقط با معرفی نامه پزشکان عمومی یا متخصص حق دارند که برای فوق تخصص وقت ویزیت بگیرند.

 

3-پزشکان بد اخلاق!

این مورد چندان نیازی به توضیح ندارد!

 

4-پزشکانی که به سوالات شما پاسخ نمیدهند!

اگر از مطب پزشکی خارج شدید و دیدید که سوالات زیادی دارید که اجازه نداشته اید بپرسید و حتی نحوه صحیح مصرف داروهایتان و تشخیص دقیق بیماری تان را نمیدانید. شک نکنید و پزشکتان را عوض کنید!

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x