از این روش برای کنترل رفتار با کودکتان استفاده کنید!

 

 از روش “سوزن گرامافون گیر کرده ” استفاده کنیم  

 

سعی نکنید که همیشه برای کود کی که جواب منفی شما رانمی پذیرد ،دلیل بیاورید این کودک اموخته است که با سماجت و پافشاری میتوان به نتیجه دلخواه رسید،بنابر این، انقدر ادامه میدهد تا شما را تسلیم کند .

 

 

چگونه پاداش دهیم ؟

پاداش برای رفتار مطلوب ، یک تقویت کننده محسوب میشود .کودک نسبت به کاری که انجام میدهد احساس خوبی پیدا میکند  و در نتیجه این میل درر او به وجود می اید که ان را تکرار  کند، یک تقویت کننده میتواند هرچیزی باشد و خاصیت ان این است که در پی یک رفتار به کودک عرضه میشود و اورا بر می انگیزد تا رفتار را تکرار کند .در واقع ،پادش یک تحریک کنند ه است .

 

 

همیشه به قولتان عمل کنید 

همیشه به سرعت به قولتان عمل کنید .یک کودک بخصوص اگر خیلی کوچک باشد به تکمیل نشدن یا به تاخیر افتادن یک پاداش وعده داده شده بسیار حساس است کاری را که قولش را داده اید ،نکنید وقتی قول چیزی ر ا میدهید عملا پای ان باستید کودک شما باید بداند که ان چه از شما انتظار دارد انجام می دهید

تغییر دادن رفتار یک کودک نیازمند به وقت و انگیزه های صحیح است. در مراحل نخست برای هر پیشرفتی پاداش بدهید و از پاداش برای شکل دادن رفتار جدید استفاده کنید.

 

در ادامه : چطور تنبیه کنیم؟


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *