بعضی از دلایل ازدواج زود هنگام

 

ازدواج

هدف از ازدواج زود هنگام می تواند فرار از نظارت،سرپرستی،کنترل پدر ومادر باشد ، برای نوجوانان هایی که در خانواده های استبدادی بزرگ میشوند ازدواج می تواند وسیله ای برای آزادی باشد .

اگر نوجوان شما می خواهد زودهنگام تن به ازدواج دهد مساله از ان اوست.توجه داشته باشید که با مخالفت کردن با ازدواج زود هنگام ،ممکن است به دلیل و اشتیاق نوجوانتان به هر چه سریع تر ازدواج کردن بیفزایید.

بار دیگر پیشنهاد ما این است که صحبت های نوجوانتان را بشنوید و به انها کمک کنید تا احساساتشان را بهتر درک کنند ، البته اگر احساس کنید که ازدواج زود هنگام آنها را تائید نمی کنید احترام قائل شدن برای آنها دشوار میشود.

در برخورد با میل نوجوانتان به ازدواج زود هنگام از مهارتهای روابط انسانی خود استفاده کنید،به نوجوانتان کمک کنید تا دلیل میل به ازدواج خود را توضیح دهد .

به او کمک کنید تا با راه چاره های دیگر روبرو شود ، می توانید به انها بگوئید ” به نظر من مرسد آزادی عمل بیشتری می خواهی ، سوای ازدواج به چه طرز فکر دیگری فکر می کنی می توانی به خواسته هات برسی”.

برای آموزش راه کارهای ارتباطی متناسب با نوجوانان بهتر است از مشاورین مرکز تخصصی آلومینا کمک بگیرید.

تماس با ما

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *