سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

بعضی از دلایل ازدواج زود هنگام

 

ازدواج

هدف از ازدواج زود هنگام می تواند فرار از نظارت،سرپرستی،کنترل پدر ومادر باشد ، برای نوجوانان هایی که در خانواده های استبدادی بزرگ میشوند ازدواج می تواند وسیله ای برای آزادی باشد .

اگر نوجوان شما می خواهد زودهنگام تن به ازدواج دهد مساله از ان اوست.توجه داشته باشید که با مخالفت کردن با ازدواج زود هنگام ،ممکن است به دلیل و اشتیاق نوجوانتان به هر چه سریع تر ازدواج کردن بیفزایید.

بار دیگر پیشنهاد ما این است که صحبت های نوجوانتان را بشنوید و به انها کمک کنید تا احساساتشان را بهتر درک کنند ، البته اگر احساس کنید که ازدواج زود هنگام آنها را تائید نمی کنید احترام قائل شدن برای آنها دشوار میشود.

در برخورد با میل نوجوانتان به ازدواج زود هنگام از مهارتهای روابط انسانی خود استفاده کنید،به نوجوانتان کمک کنید تا دلیل میل به ازدواج خود را توضیح دهد .

به او کمک کنید تا با راه چاره های دیگر روبرو شود ، می توانید به انها بگوئید ” به نظر من مرسد آزادی عمل بیشتری می خواهی ، سوای ازدواج به چه طرز فکر دیگری فکر می کنی می توانی به خواسته هات برسی”.

برای آموزش راه کارهای ارتباطی متناسب با نوجوانان بهتر است از مشاورین مرکز تخصصی آلومینا کمک بگیرید.

تماس با ما

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،روانشناس و نوروتراپیست

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: