آیا مکمل های غذایی جهت ورزش مفید است یا خیر؟

مکمل های غذایی

در یک بررسی جدید که در مجله اخلاق پزشکی منتشر شده محققان ادعا می کنند هیچ شواهد قوی وجود ندارد که مکمل های تغذیه ای و نوشیدنی های ورزشی  برای سلامتی خوب است.

به این ترتیب، آنها می گویند تولید کنندگان از تولید چنین محصولاتی نباید حمایت کند.

محققان می گویند: مکمل های تغذیه ای که معمولا به فروش می رسند هیچ پشتوانه علمی وجود ندارد و هر گونه حمایت از اینگونه مواد مکمل باید حذف شود.

تیاگو ساهریک ، بهداشت عمومی از گروه تغذیه دانشگاه سائو پائولو در برزیل، گفت:

از جمله حمایت مالی از شرکت هایی مانند کوکا کولا و مک دونالد  که “نشان دهنده یک حمله مستقیم” در تلاش جهانی برای مقابله با مصرف مواد غذایی ناسالم و نوشیدنی است.
حمایت از رویدادهای ورزشی مهم [با سرعت تولید مواد غذایی و شرکت های نوشیدنی شیرین] بخشی از استراتژی بازاریابی شرکت  ها برای رسیدن به این هدف و تشویق مردم از جمله کودکان، به مصرف بیشتراز این محصولات است.
همین حمایت های مالی از این شرکت های تولید کننده مواد غذایی و نوشیدنی های مکمل غذایی ورزشی می تواند نگرانی های بهداشت عمومی را افزایش دهد.

 

در ادامه: مشکلات بالقوه با مکمل ها و نوشیدنی های ورزشی

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *