سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

زنان و خواسته هایشان

آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

 

انسان ها در بیشتر جوامع گویا تمایل دارند که نسبت به ازدواج واقع بین نباشند.گاهی ازدواج را آن قدر دست بالا می گیریم که هرگز نمی توان به آن دست یافت،تا جایی که حتی در رویا هم قابل دسترسی نیست. پر از عشق ،فداکاری،بچه های زیبا و سالم ،خانه،ثروت،روابط عالی ودوستانه،دشت های سرسبز،دویدن رویایی،سفرهای جذاب و … اما وقتی ازدواج می کنیم افسرده میشویم چرا که واقعیت ان گونه نیست  که در فیلم ها و داستان ها دیده و خوانده ایم.

زنان و خواسته هایشان
زنان و خواسته هایشان

عشق واقعی هم لحظه های سرشار از خوشی دارد وهم لحظه هایی پر از رنج و بدی، اما ما فقط یک رویه سکه را می بینیم در حالی که روی دیگر سکه ،آرام آرام خود را نشان می دهد.

پیش از ازدواج گاه گاهی احساس دلتنگی وتنهایی می کنیم وبعد از ازدواج هم برخی اوقات دلتنگیم با این که ازدواج کرده ایم ودر جمع زندگی می کنیم باز احساس تنهایی می کنیم احساس انزوا و دورافتادگی.

هر فردی حتی با یک ازدواج موفق هم برخی اوقات این احساسات سراغش می آیند.

لازم است بدانیم این احساسات چه قبل از ازدواج وچه بعد از ازدواج امری کاملا طبیعی است.

در خصوص اینکه آیا با ازدواج در خصوص اینکه آیا با ازدواج احساس دلتنگی احساس دلتنگی و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. مقصود از ازدواج مقصود از ازدواج چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد. چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد.

مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد. مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: