آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

 

انسان ها در بیشتر جوامع گویا تمایل دارند که نسبت به ازدواج واقع بین نباشند.گاهی ازدواج را آن قدر دست بالا می گیریم که هرگز نمی توان به آن دست یافت،تا جایی که حتی در رویا هم قابل دسترسی نیست. پر از عشق ،فداکاری،بچه های زیبا و سالم ،خانه،ثروت،روابط عالی ودوستانه،دشت های سرسبز،دویدن رویایی،سفرهای جذاب و … اما وقتی ازدواج می کنیم افسرده میشویم چرا که واقعیت ان گونه نیست  که در فیلم ها و داستان ها دیده و خوانده ایم.

زنان و خواسته هایشان
زنان و خواسته هایشان

عشق واقعی هم لحظه های سرشار از خوشی دارد وهم لحظه هایی پر از رنج و بدی، اما ما فقط یک رویه سکه را می بینیم در حالی که روی دیگر سکه ،آرام آرام خود را نشان می دهد.

پیش از ازدواج گاه گاهی احساس دلتنگی وتنهایی می کنیم وبعد از ازدواج هم برخی اوقات دلتنگیم با این که ازدواج کرده ایم ودر جمع زندگی می کنیم باز احساس تنهایی می کنیم احساس انزوا و دورافتادگی.

هر فردی حتی با یک ازدواج موفق هم برخی اوقات این احساسات سراغش می آیند.

لازم است بدانیم این احساسات چه قبل از ازدواج وچه بعد از ازدواج امری کاملا طبیعی است.

در خصوص اینکه آیا با ازدواج در خصوص اینکه آیا با ازدواج احساس دلتنگی احساس دلتنگی و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. مقصود از ازدواج مقصود از ازدواج چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد. چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد.

مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد. مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد.

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید این دوره که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است

می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

 

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x