آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

آیا ازدواج تنهایی و دلتنگی را از بین می برد؟

 

انسان ها در بیشتر جوامع گویا تمایل دارند که نسبت به ازدواج واقع بین نباشند.گاهی ازدواج را آن قدر دست بالا می گیریم که هرگز نمی توان به آن دست یافت،تا جایی که حتی در رویا هم قابل دسترسی نیست. پر از عشق ،فداکاری،بچه های زیبا و سالم ،خانه،ثروت،روابط عالی ودوستانه،دشت های سرسبز،دویدن رویایی،سفرهای جذاب و … اما وقتی ازدواج می کنیم افسرده میشویم چرا که واقعیت ان گونه نیست  که در فیلم ها و داستان ها دیده و خوانده ایم.

زنان و خواسته هایشان
زنان و خواسته هایشان

عشق واقعی هم لحظه های سرشار از خوشی دارد وهم لحظه هایی پر از رنج و بدی، اما ما فقط یک رویه سکه را می بینیم در حالی که روی دیگر سکه ،آرام آرام خود را نشان می دهد.

پیش از ازدواج گاه گاهی احساس دلتنگی وتنهایی می کنیم وبعد از ازدواج هم برخی اوقات دلتنگیم با این که ازدواج کرده ایم ودر جمع زندگی می کنیم باز احساس تنهایی می کنیم احساس انزوا و دورافتادگی.

هر فردی حتی با یک ازدواج موفق هم برخی اوقات این احساسات سراغش می آیند.

لازم است بدانیم این احساسات چه قبل از ازدواج وچه بعد از ازدواج امری کاملا طبیعی است.

در خصوص اینکه آیا با ازدواج در خصوص اینکه آیا با ازدواج احساس دلتنگی احساس دلتنگی و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. و تنهایی از میان میرود، میتوان بیان نمود: اشخاصی که قصد ازدواج دارند بایست به این پرسش، جواب دهند. مقصود از ازدواج مقصود از ازدواج چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد. چیست؟ و آیا با ازدواج به دنبال پر کردن تنهایی خود هستند یا خیر؟، تنهایی یک پدیده طبیعی برای تمام بشر است و ما بایست بپذیریم این پدیده را تجربه خواهیم کرد و بخش زیادی از دوره زندگیمان تنها سپری خواهد شد.

مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد. مشاوره خانواده در این مورد بیان میکند: در حقیقت در مجاور کسب تجربیات با اطرافیان، تجربه شخصی (فردی) هم بیشتر می‌شود چرا که جهان ذهنی هر یک از ما با سایر تفاوت دارد و اینکه هر لحظه تجربه‌هایی که ما از دوره کودکی تا به امروز کسب کرده‌ایم جهان ذهنی ما را می‌سازد، طبیعتا هیچ دنیایی برای دو فرد یکسان نیست و آنچیزی که در ذهن ما است با شخص دیگر تفاوت دارد و در حقیقت ما تنهایی را خودمان تجربه خواهیم کرد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *