آموزش بیوفیدبک EEG برای افسردگی دوقطبی

افسردگی دوقطبی

بهبود مدیریت چندین مورد از افسردگی دو قطبی از طریق آموزش بیوفیدبک EEG به دست آمده است، که این آموزش براساس پروتکل با بتای پایین و محدوده فرکانس آن 12 تا 18 هرتز می باشد. یک نمونه خاص که به تمام روش های درمانی پاسخ خوبی نداد، با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. رویکرد این روش شامل ترکیب رویدادهای جنون و خودکشی می باشد. این پروتکل ها بر این اساس انتخاب می شوند که آیا فرد در آن لحظه خود را در مرحله جنون، آشفتگی یا افسردگی می بیند؛ یا در معرض خطر افسردگی و شیدایی است. این پروتکل ها با هدف نزدیک تر کردن فرد مورد آزمایش به هموستاز در انگیختگی روان شناختی استفاده می شوند. به مرور زمان، آموزش محدوده انگیختگی را وسیع تر کرده که فرد مورد آزمایش پایدارتر عمل می کند. نیاز به آموزش بیوفیدبک ممکن است خیلی گسترده باشد. فرد این آموزش را برای بهبود از افسردگی شدید انجام داده و سپس با آموزش هایی در خانه، آن را ادامه می دهد. تعداد کل جلسات مورد نیاز به 100 جلسه رسید. پس از آن فرد دیگر علائمی از افسردگی بایپولار یا دوقطبی نشان نداد.

نگارنده سمیه محمدی

تیمفوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *