سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

آسفیکسوفیلیا | تمایلات جنسی عجیب و غریب!

خفه شدن جنسی

فشار دادن گردن و حس خفگی جنسی

فشار دادن گردن آسفیکسی جنسی

آسفیکسوفیلیا

هیپوکسیفیلیا (معمولا به نام “آسفیکسی جنسی” شناخته می شود و کمتر به عنوان “آسفیکسوفیلیا” شناخته شده است)

یک پارافیلای جنسی تهدید کننده نه چندان رایج و گاهی خطرناک و تهدید کننده زندگی است که در آن فرد به دنبال کاهش میزان اکسیژن رسانی به مغز در طول  تحریک جنسی است.
محدود کردن جریان اکسیژن به مغز باعث ایجاد دی اکسید کربن می شود.
این افزایش دی اکسید کربن موجب احساس  لذت می شود که در هنگام همراهی با استمناء می تواند احساسات جنسی را افزایش دهد.
به طور معمول، این کار توسط  کمربند چرم، طناب یا وسایل مشابه انجام می شود و گاهی منجر به مرگ فرد می شود.

مرگ و میر به علت از دست دادن آگاهی ناشی از آسفیکسی براحتی می تواند رخ دهد.
مایکل هاتچنس، خواننده موسیقی استرالیا، ما بازیگر داوید کارادین، و برنامه نویس انگلیسی و تلویزیون استفن میلیگان به دلیل این کار فوت کرده اند.

دکتر جان اووا (ایالات متحده آمریکا) در بررسی هایش متوجه شده که میزان مرگ و میر ناشی از این کار  در هر سال بین 250 تا 1000 مرگ در ایالات متحده تخمین زده شده است.

اطلاعات محدودی در مورد اینکار وجود دارد اما هدف به نظر می رسد که افزایش شدت ارگاسم باشد.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: