خانه / بیماریهای مغزواعصاب / قبل از ویزیت متخصص مغز و اعصاب چه کنیم؟

قبل از ویزیت متخصص مغز و اعصاب چه کنیم؟

ویزیت دکتر

شاید شما هم جزو میلیون ها نفری باشید که از یکی از اختلالات مغز و اعصاب رنج می برید و یک نوبت برای متخصص  مربوطه گرفته اید و حالا منتظرید که نوبت تان بشود.

بهتر است قبل از ویزیت به توصیه های زیر عمل کنید:

  • اطلاعات کامل داروهایی که قبلا مصرف کرده اید را روی یک برگه یادداشت کنید (با چه دوزی و برای چه مدت زمانی مصرف کرده اید) و برای نشان دادن به دکتر آماده باشید.
  • کلیه مدارک پزشکی خود از جمله ام آر آی و آزمایشات را به همراه داشته باشید.
  • برای پاسخگویی به سوالات احتمالی دکتر آماده باشید.(سردردتان از کی شروع شده؟ با چه عواملی تشدید می شود و…)
  • در صورت امکان تاریخچه دقیق و شرح حال دقیق شروع بیماری تاکنون را برای دکترتان روی یک برگه یادداشت کنید تا در هنگام گفتن شرح حال چیزی از قلم نیوفتد.
  • اگر یکی از اعضای خانواده از شما بیشتر در مورد بیماری تان می داند،و دوست دارید در جریان بیماری شما قرار بگیرد سعی کنید برنامه تان را طوری هماهنگ کنید که با او به ملاقات پزشکتان بروید.
  • دفترچه بیمه تان را همراه بیاورید.
  • یک کتاب و یا مجله با خود بیاورید تا در زمانی که در اتاق انتظار نشسته اید مطالعه کنید.

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان  اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه