خانه / تازه های علم و تکنولوژی / روش نوروفیدبک و بیوفیدبک در کاهش عوارض بعد از ترک مواد

روش نوروفیدبک و بیوفیدبک در کاهش عوارض بعد از ترک مواد

ترک شیشه

این روش نوعی روش خود تنظیمی است و برای عوارض ترک مواد محرک از جمله مت آمفتامین بوده وعوارضی از قبیل عدم توجه وتمرکز،عدم آرامش ، داشتن پرخاشگری ،افت دما ویا عدم ریتم مناسب تنفسی به کار می رود وعواملی مانند وسوسه را کم کرده ومیزان موفقیت این افراد در پاک بودن را به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

البته در کنار این روش رفتار درمانی و مشاوره نیز می تواند به خود فرد وهمچنین خانواده انها کمک کرده تا دوران بعد از ترک را به راحتی پشت سر گذاشته و سربلند از این مرحله خارج شوند.

بیوفیدبک و نوروفیدبک برای اولین بار در ایران در جهت خدمات ترک و کاهش عوارض بعد از ترک به صورت اختصاصی و با ترکیب روش ماتریکس تحت نظر روانپزشک وروانشناسان مجرب مرکز اعصاب وروان آلومینا انجام می گردد.

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه