خانه / اختلالات جنسی / درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

 ژل تستوسترون

بهتر است در ابتدا بپردازیم به اختلال ارگاسم، این اختلال به عنوان تاخیر در رسیدن اوج لذت جنسی که همان ارگاسم گفته میشود تعریف شده است. در سراسر جهان ازهر 5 زن یک نفر به این اختلال دچار است و هیچ درمان قطعی تا به حال برای آن مشخص نشده است .

محققان در مرکز پزشکی بیمارستان زنان مکدونالد ،برای اولین بار بر روی زنان با اختلال جنسی در فاز ارگاسم (لذت جنسی) تحقیقی انجام دادند. این تحقیق تاکنون  یکی از بزرگترین مطالعات بالینی در این زمینه است و بر روی 240 نفر از افراد در ایالات متحده،کانادا و استرالیا انجام شده است. نتیجه این تحقیق ، کشف درمانی برای اختلال ارگاسم  بوده است.

کشف آنها دارویی بنام تفینا ، ژلی است حاوی تستوسترون ( کمبود این هورمون منجر به بی میلی وعدم لذت میشود) که با استفاده از یک اپلیکیتور،  1 تا 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی به آسانی در بینی قرار میدهند،  این ژل همان تستوسترون با دوز پائین است که از طریق دیواره بینی قابل جذب می باشد .

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

درمان با تستوسترون نه تنها باعث بهبود میل جنسی میشود بلکه باعث خون رسانی در واژن شده وهمین امر منجر به افزایش  رضایت جنسی میشود .

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/252657.php

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*