خانه / اختلالات جنسی / درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)Reviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Dec 14Rating:

 ژل تستوسترون

بهتر است در ابتدا بپردازیم به اختلال ارگاسم، این اختلال به عنوان تاخیر در رسیدن اوج لذت جنسی که همان ارگاسم گفته میشود تعریف شده است. در سراسر جهان ازهر 5 زن یک نفر به این اختلال دچار است و هیچ درمان قطعی تا به حال برای آن مشخص نشده است .

محققان در مرکز پزشکی بیمارستان زنان مکدونالد ،برای اولین بار بر روی زنان با اختلال جنسی در فاز ارگاسم (لذت جنسی) تحقیقی انجام دادند. این تحقیق تاکنون  یکی از بزرگترین مطالعات بالینی در این زمینه است و بر روی 240 نفر از افراد در ایالات متحده،کانادا و استرالیا انجام شده است. نتیجه این تحقیق ، کشف درمانی برای اختلال ارگاسم  بوده است.

کشف آنها دارویی بنام تفینا ، ژلی است حاوی تستوسترون ( کمبود این هورمون منجر به بی میلی وعدم لذت میشود) که با استفاده از یک اپلیکیتور،  1 تا 4 ساعت قبل از فعالیت جنسی به آسانی در بینی قرار میدهند،  این ژل همان تستوسترون با دوز پائین است که از طریق دیواره بینی قابل جذب می باشد .

درمان با تستوسترون نه تنها باعث بهبود میل جنسی میشود بلکه باعث خون رسانی در واژن شده وهمین امر منجر به افزایش  رضایت جنسی میشود .

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/252657.php

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - درمان زنان مبتلا به مشکلات لذت جنسی (اختلال ارگاسم)

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه