خانه / خدمات تخصصی / متخصص اعصاب و روان / تا کی فرزندم باید داروهای بیش فعالی را مصرف کند؟

تا کی فرزندم باید داروهای بیش فعالی را مصرف کند؟

مصرف دارو

شاید نیازی نباشد که فرزندشما همیشه دارو مصرف کند و تمام این به میزان دوز مصرفی در وی و بهبود علائم بستگی دارد.

اما علائم بیش فعالی به گذشت زمان نیاز دارد تا کاهش پیدا کند و اما دقیقا نمی توان گفت که این کودکان تا چه زمانی باید دارو مصرف کنند اما به طور کل باید یک دوره معینی از زمان نیاز به دارو دارند تا قادر شوند خود و علائم شان را کنترل کنند ونیاز کمتری به مصرف دارو داشته باشند.

مرکز آلومینا با داشتن متخصصین اعصاب و روان و روانشناس و نوروتراپیست در زمینه روش های درمانی دارویی،روانشناختی ،رفتاری و نوروفیدبک در جهت رفاه شما والدین محترم وفرزندان شما ،آماده ارائه خدمات تخصصی می باشد .

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی،روانشناس ، نوروتراپیست،درمانگر کودکان بیش فعال

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه