خانه / روانپزشکی / بیش فعالی و کمبود توجه / افراد مشهوری که بیش فعالی/نقص توجه دارند!

افراد مشهوری که بیش فعالی/نقص توجه دارند!

اگر زندگی نامه افراد مشهور را مطالعه کنید خواهید فهمید که بسیاری از آنها دچار اختلال بیش فعالی / نقص توجه هستند ،تعدادی از این افراد عبارتند از :

جاستین تیمبرلیک

جاستین تیمبرلیک

خواننده و بازیگری است که خود بیان کرده که هم دچار اختلال نقص توجه است هم دارای مشکلات وسواس است.

مایکل فلپس

مایکل فلپس

قهرمان المپیک در رشته شنا که بیش از هر ورزشکار دیگر  دارای 22 مدال در المپیک آورده است که دچار اختلال بیش فعالی است.

ویلیام

ویلیام

او خواننده رپ است ، همیشه ذهنش در حال حرکت است،موسیقی به او کمک می کند تا خودش را درمان کند ،ایده های خلاقانه دارد ،او هم مانند فرزند شما به بیش فعالی دچار است.

آدام لوین

آدام لوین

زمانی که او کوچک بوده است به گفته اطرافیانش ،یک جا نمی نشینست و نمیتوانست بر روی کارهایش تمرکز کند ودر حال حاضر او باز هم نمی تواند تمرکز کند مخصوصا زمانی که می خواهد موسیقی بسازد.

هوای مندل

هوای مندل

وی بازیگر طنز است که اذعان کرده در کودکی دچار اختلال بیش فعالی بوده است ووالدینش همیشه او را حمایت می کرده اند در حال حاضر هم همسرش او را حمایت می کند.او گفته است که علاوه بر اختلال بیش فعالی به وسواس نیز دچار است.

منبع:

webmd

نگران نباشید،  این افراد را برای دلگرمی شما والدین عزیز معرفی کردم تا بدانید که فقط شما نیستید که فرزندتان دچار اختلال بیش فعالی / نقص توجه است و با حمایت شما می توانید فرزندتان را در راه درست هدایت کرده و به درجه بالایی از چهره های اجتماعی تبدیل کنید البته در این راه نیز تیم متخصص آلومینا نیز همراه شما خواهد بود.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی(روانشناس،نوروتراپیست ودرمانگر کودکان بیش فعال)

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه