خانه / روانپزشکی / بیش فعالی و کمبود توجه / با ورزش ،اعتماد بنفس کودک بیش فعال را افزایش دهید

با ورزش ،اعتماد بنفس کودک بیش فعال را افزایش دهید

با ورزش ،اعتماد بنفس کودک بیش فعال را افزایش دهید

ارتباط ورزش با افزایش اعتماد بنفس در کودکان

به گفته دکتر سالپکار ،روانپزشک کودک در مرکز پزشکی ملی کودکان در آمریکا ،کودکان و نوجوانان مبتلا به ADHD اغلب احساس جدا بودن از همکلاسی های خود می کنند و ورزش  یک راه عالی برای کمک به آنها است تا آنها را در امور اجتماعی درگیر کنیم .

علاوه بر تعامل اجتماعی باعث میشود تا آنها آمادگی جسمانی مناسبی نیز داشته باشند و از پوسته خود جدا شده وبه درون جمع حرکت کنند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

به گفته کارشناسان مسئله ای که کودکان بیش فعال بیشتر با آن دست وپنجه نرم می کنند عدم عزت نفس واعتماد بنفس در آنها است، آنها از ورزش به عنوان یک چرخی که آنها را به

جمع وارد می کند استفاده می کنند و می توانند فعالیت سالمی در کنار دوستان خود داشته باشند واز تنهایی و استفاده از بازی های کامپیوتری و تماشای تلویزیون جلوگیری می کند.

 

http://www.webmd.com/add-adhd/childhood-adhd/adhd-child-in-school-13/sports-help?page=1

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*