خانه / تربیت فرزندان / اوتیسم / اوتیسم و مشکلات مرتبط به معده

اوتیسم و مشکلات مرتبط به معده

اوتیسم و مشکلات معده

کودکان مبتلا به اوتیسم نسبت به کودکانی که معمولی هستند شش تا هشت برابر بیشتر احتمال دارد ازناراحتی دستگاه گوارش رنج ببرند، از جمله یبوست،حساسیت به غذا ممکن است داشته باشند و همین عوامل منجر به مشکلات رفتاری وتحریک پذیری و مشکلات اجتماعی میشود.

در آمریکا از هر 88 کودک 1 نفر دچار اختلالات طیف اوتیسم می باشد که به مراکز کنترل و پیشگیری مراجعه کرده بودند البته باید در نظر داشته باشید که پسران بیشتر احتمال دارد به این اختلالات دچار شوند.

والدین این کودکان بیان کرده اند که آنها به مدت  طولانی دچار مشکلات گوارشی هستند اما علل واقعی این مشکل در این اختلال هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

یکی از محققان این تحقییق بیان کرده است که : مشکلات دستگاه گوارش و مشکلات رفتاری یک تجربه دو طرفه است،مشکلات دستگاه گوارش ممکن است باعث ایجاد مشکلات رفتاری شود و کسانی هم که مشکلات رفتاری دارند ممکن است باعث ایجاد مشکلات رفتاری شود.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/268522.php

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه